حمایت از کالای ساختمانی ایرانی گامی بلند در اقتصاد کشور و خراسان شمالی است

تاریخ انتشار : دوشنبه 20 فروردین 1397 - ساعت : 15:55

کد مطلب: 48109 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی:

حمایت از کالای ساختمانی ایرانی گامی بلند در اقتصاد کشور و خراسان شمالی است

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: با حمایت از کالای ساختمانی ایرانی می‌توانیم گامی بلند در اقتصاد کشور و به نوبه آن در استان خراسان شمالی برداریم.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی، علیرضا مصطفی‌زاده گفت: با حمایت از کالای ساختمانی ایرانی می‌توانیم گامی بلند در اقتصاد کشور و به نوبه آن در استان خراسان شمالی برداریم و این میسر نخواهد شد مگر اینکه مردم هم در کنار دولت در این حرکت مهم و حیاتی که توسط مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) سال حمایت از کالای ایرانی نام‌گذاری شده است قدم برداریم.

وی اظهار کرد: حمایت از کالاهای ساختمانی ایرانی خود باعث رونق اشتغال در کشور و استان خواهد شد و می‌تواند نرخ بیکاری را کاهش دهد.

علیرضا مصطفی‌زاده اضافه کرد: باید در بخش ساختمان مردم را تشویق به خرید تولیدات ساختمانی ایرانی کنیم و این کار از طریق عزم عمومی قابل انجام است.

وی به بحث خرید کالاهای ایرانی توسط دستگاه‌های دولتی اشاره کرد و افزود: اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی هم در همین راستا صد در صد از اجناس داخلی خرید خواهد کرد مگر اینکه مشابه آن در داخل کشور تولید نشده باشد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #ایرانی #شمالی #خراسان #ساختمانی #حمایت #استان #کالای #شهرسازی #اینکه #کالاهای #برداریم #اقتصاد #عمومی #مصطفی‌زاده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : حمایت از کالای ساختمانی ایرانی گامی بلند در اقتصاد کشور و خراسان شمالی است

*

*


X https://sport45.site/