مهم‌ترین اولویت‌های پلیس مازندران در سال 97 اعلام شد

تاریخ انتشار : دوشنبه 20 فروردین 1397 - ساعت : 20:30

کد مطلب: 48116 چاپ به اشتراگ گذاشتن

از سوی فرمانده انتظامی مازندران

مهم‌ترین اولویت‌های پلیس مازندران در سال 97 اعلام شد

مازندشورا: فرمانده انتظامی مازندران مهم‌ترین اولویت‌های فرماندهی انتظامی استان در سال جدید را مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مبارزه با قاچاق و افزایش کشفیات موادمخدر، پیشگیری و کاهش کشته شدگان ناشی از حوادث رانندگی و افزایش کشفیات جرایم برشمرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سردار سیدمحمود میرفیضی بعد از ظهر امروز در جمع فرماندهان، مسؤولان و کارکنان انتظامی استان در ساری با بیان اینکه انتخاب شعار سال از سوی مقام معظم رهبری و عمل به آن یک وظیفه همگانی است، اظهار کرد: توجه به تولیدات داخلی موجب آرامش خاطر تولیدکنندگان و کمک به وضعیت اشتغال و معیشت مردم می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در اجرای فرامین مقام معظم رهبری، کمک به اقتصاد و معیشت مردم در سال جدید از اولویت نیروی انتظامی در اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز است، تصریح کرد: برای تحقق این امر همکاری همه دستگاه‌های اجرایی با نیروی انتظامی امری الزامی است.

فرمانده انتظامی مازندران با تاکید بر توسعه زیرساخت‌ها و ایجاد بسترهای لازم برای سرمایه‌گذاری و حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی، خاطرنشان کرد: باید از همه ظرفیت‌های برای تولید و حمایت از کالای ایرانی استفاده شود ضمن این که در خرید کالاهای ایرانی و کمک به اشتغال جوانان همه ما باید پیش قدم باشیم.

این مسؤول در ادامه مهم‌ترین اولویت‌های فرماندهی انتظامی استان در سال جدید را مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مبارزه با قاچاق و افزایش کشفیات موادمخدر، پیشگیری و کاهش کشته شدگان ناشی از حوادث رانندگی و افزایش کشفیات جرایم برشمرد.

میرفیضی با اشاره به اقدامات قرارگاه جهادی آموزش، ارتقاء دانش تخصصی و مهارت‌افزایی کارکنان انتظامی استان را از دیگر اولویت‌های انتظامی استان در سال جدید برشمرد و گفت: تعالی رفتار کارکنان، ارتقاء خدمات انتظامی و کیفی‌سازی این خدمات از اهداف این برنامه‌هاست.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #انتظامی #استان #ایرانی #کارکنان #مبارزه #مازندران #قاچاق #اولویت‌های #کالای #تولید #افزایش #ارتقاء #رهبر #خدمات #حمایت #برشمرد #کشفیات #اجرای #اینکه #میرفیضی #مهم‌ترین #رهبری #اشتغال #فرمانده #اشاره #معیشت #نیروی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مهم‌ترین اولویت‌های پلیس مازندران در سال 97 اعلام شد

*

*


X https://sport45.site/