نساجی مازندران امروز میزبان ماشین‌سازی تبریزی است/ مصاف شاگردان نکونام با تیم در حال سقوط تبریزی

تاریخ انتشار : سه شنبه 21 فروردین 1397 - ساعت : 08:30

کد مطلب: 48121 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با قضاوت علیرضا فغانی

نساجی مازندران امروز میزبان ماشین‌سازی تبریزی است/ مصاف شاگردان نکونام با تیم در حال سقوط تبریزی

مازندشورا: تیم فوتبال نساجی مازندران امروز از سری مسابقات فوتبال جام آزادگان میزبان تیم در حال سقوط ماشین‌سازی تبریز است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، تیم فوتبال نساجی مازندران فردا از سری مسابقات فوتبال جام آزادگان میزبان تیم در حال سقوط ماشین‌سازی تبریز است.

نساجی که هفته گذشته مهمان تیم صبای قم بود در نیمه نخست با گل‌های سهیل رحمانی و دو گل محمد عباس‌زاده کار را تمام کرد و با شروع نیمه دوم حملات نساجی ادامه داشت و در دقایق اولیه نیمه دوم توسط محمد عباس‌زاده به گل چهارم رسید، در ادامه بازی حسن نجفی و مجتبی ممشلی گل‌های پنجم و ششم نساجی را به ثمر رساندند و در مقابل رضا شکری نیز از صبای قم یکی از گل‌ها را پاسخ داد و این گونه صبا متحمل شکست سنگین 6 بر یک خانگی برابر نساجی شد.

 تیم ماشین‌سازی هم در هفته گذشته با مس کرمان دیدار کرد و  شاهرخ غلامرضا پور در نیمه دوم دقیقه 73 تک گل سه امتیازی مس کرمان را به ثمر رساند و ماشین‌سازی در خانه یک بر صفر مغلوب مهمان خود شد تا خطر سقوط به دسته دو را احساس کند.

دو تیم نساجی و ماشین‌سازی، هفت بار برابر در مقابل هم قرار گرفتند که نتیجه آن دو برد برای نساجی، دو تساوی و سه برد برای ماشین‌سازی تبریز بوده است.

 نساجی با کسب 13 امتیاز از پنج بازی، بهترین تیم این پنج هفته اخیر لیگ نام گرفت  و ماشین‌سازی با کسب سه امتیاز از پنج بازی اخیر در رتبه چهاردهم قرار دارد.

قضاوت دیدار فردا را علیرضا فغانی داور بین‌المللی و سخت‌گیر کشورمان برعهده دارد که سابقه قضاوت فینال جام ملت‌های آسیا، فینال جام باشگاه‌های جهان، فینال فوتبال المپیک، فینال لیگ قهرمانان آسیا و نیمه نهایی جام کنفدراسیون‌ها را در رزومه کاری‌اش یدک می‌کشد.

به گزارش فارس، دیدار دو تیم فوتبال نساجی مازندران و ماشین‌سازی تبریز امروز (سه شنبه) ساعت ۱۶/۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر برگزار می‌شود.

86045/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #نساجی #ماشین‌سازی #فینال #فوتبال #دیدار #قضاوت #تبریز #مازندران #کرمان #برابر #مقابل #فغانی #ادامه #امتیاز #دقیقه #علیرضا #عباس‌زاده #گزارش #تبریزی #امروز #گذشته #گل‌های #مهمان #میزبان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نساجی مازندران امروز میزبان ماشین‌سازی تبریزی است/ مصاف شاگردان نکونام با تیم در حال سقوط تبریزی

*

*


X https://sport45.site/