مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48134 -تاریخ انتشار : سه شنبه 21 فروردین 1397 -ساعت : 09:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کاهش صددرصدی تصادفات منجر به فوت در جاده‌های شهرستان نیشابور طی نوروز ۹۷

با همت و برنامه‌ریزی راهداری و پلیس‌راه تحقق یافت:

کاهش صددرصدی تصادفات منجر به فوت در جاده‌های شهرستان نیشابور طی نوروز ۹۷

مازندشورا: رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان نیشابور از کاهش صددرصدی تلفات رانندگی نوروز در حوزه راهداری این شهرستان خبر داد و گفت: خوشبختانه در این ایام نیز هیچ‌گونه انسداد مسیر در طول راه‌های حوزه استحفاظی این شهرستان نداشته‌ایم.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خراسان رضوی، مجید مفیدی فر با اعلام خبر فوق افزود: اقدامات این اداره برای نوروز امسال در حوزه‌های ایمنی، ابنیه فنی، نظارت بر ناوگان حمل‌ونقل، تجهیزات و ماشین‌آلات و راهدارخانه‌ها در غالب طرح نوروزی تعریف شد.

وی ادامه داد: امسال با توجه به افزایش ۲۰ درصدی سفرهای نوروزی در حوزه راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان نیشابور با به کار بستن تمهیدات ویژه آمار تصادفات منجر به فوت سفرهای نوروزی با کاهش صددرصدی به صفر رسید.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان نیشابور با بیان اینکه پیش از آغاز سال ۹۷ با تشکیل جلسات هماهنگی اجرایی با پلیس‌راه و مجموعه گشت‌های امداد و نجات شهرستان برنامه منظم و منسجمی جهت بازدید، نظارت و کنترل ترافیک محورهای مواصلاتی انجام شد، افزود: این اداره با ۷۵ نفر نیرو و ۴۵ دستگاه در قالب ۲ اکیپ ثابت و ۳ اکیپ سیار در مجموع بیش از ۴۰۰۰ کیلومتر راه‌های همسنگ حوزه شهری و روستایی نیشابور مستقر و مشغول به خدمات‌رسانی شدند.

مفیدی فر گفت: ۶ راهدارخانه در ایام نوروز از مسافرین نوروزی پذیرایی می‌کردند که در طول این ایام بروشورهای اطلاع‌رسانی در بین مسافرین نوروزی برای انتخاب مسیر و شناسایی راه‌ها و مناطق گردشگری شهرستان نیشابور توزیع شد و همچنین نصب بنرهای هشداردهنده برای توصیه ایمنی در رانندگی از دیگر اقدامات نوروز ۹۷ این اداره بود.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان نیشابور در پایان ابراز امیدواری کرد: با تعامل هر چه بیشتر پلیس‌راه و اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در خصوص برقراری گشت‌های کنترل جاده‌ای روند کاهش سوانح و تصادفات منجر به فوت ادامه‌دار و پایدار بوده و همواره شامل مسافرت‌های ایمن و بدون تلفات هموطنان عزیزمان باشیم.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اداره - نیشابور - جاده‌ای - شهرستان - راهداری - حمل‌ونقل - نوروزی - نوروز - تصادفات - پلیس‌راه - سفرهای - گشت‌های - نظارت - مسافرین - کنترل - مفیدی - صددرصدی - افزود - اقدامات - امسال - ایمنی -

نظر شما در مورد : کاهش صددرصدی تصادفات منجر به فوت در جاده‌های شهرستان نیشابور طی نوروز ۹۷

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها