مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4814 -تاریخ انتشار : دوشنبه 04 مرداد 1395 -ساعت : 19:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس خبر داد:

آغاز تحویل تدریجی ۴۵۵۰ واحد مسکن مهر پردیس/ ساخت ۳۰ فضای آموزشی در فازهای مختلف پرديس

مازندشورا: مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه تحویل تدریجی چهار هزار و ۵۵۰ واحد مسکن مهر آغاز شده است گفت: تحویل و بهره برداری از این واحدها به طور مستمر ادامه خواهد داشت و پس از آن آیین افتتاح رسمی برگزار خواهد شد.

مازندشورا:به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي سعید غفوری عصر دوشنبه در نشست شورای مسکن و شهرسازی استان تهران که در محل استانداری برگزار شد افزود: با تمهیدات و اقدامات انجام شده، در آینده نزدیک شمار واحدهای بهره برداری شده در مسکن مهر پردیس به صورت تصاعدی افزایش می یابد.

وی یادآور شد: تامین آب شرب و ساخت تاسیسات آبرسانی به واحدهای آماده، عاملی برای تاخیر در بهره برداری از این واحدها بود که با تلاش شبانه روزی این مشکل نیز رفع شد.

غفوری گفت: قرار است در هفته دولت (هفته نخست شهریورماه)، بهره برداری از تمام واحدهای فاز سه مسکن مهر پردیس در آیینی اعلام شود.

وی با بیان اینکه برای ساخت بیش از ۸۳ هزار واحد مسکن مهر در سایت پردیس عقد قرارداد انجام شده است خاطرنشان کرد: از سال ۹۰ تاکنون بیش از ۱۲ هزار واحد مسکن مهر در این سایت به بهره برداری رسیده است.

ايرنا در ادامه نوشت: مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه ۳۰ فضای آموزشی در فازهای مختلف سایت مسکن مهر این شهر در حال ساخت است تصریح کرد: ساخت ۱۲ مدرسه در فازهای پنج و هشت، هشت مدرسه در فاز ۱۱، پنج مدرسه در طرح توسعه فاز پنج و پنج مدرسه نیز در فاز سه این سایت مسکن مهر در حال اجرا است.

غفوری یادآور شد: طراحی احداث ۲۳ فضای آموزشی دیگر نیز به تازگی پایان یافته است و بزودی برای ساخت به مناقصه گذاشته می شود.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پردیس - برداری - مدرسه - واحدهای - غفوری - آموزشی - فازهای - مختلف - اینکه - یادآور - عمران -

مطالب مرتبط با : آغاز تحویل تدریجی ۴۵۵۰ واحد مسکن مهر پردیس/ ساخت ۳۰ فضای آموزشی در فازهای مختلف پرديس
نظر شما در مورد : آغاز تحویل تدریجی ۴۵۵۰ واحد مسکن مهر پردیس/ ساخت ۳۰ فضای آموزشی در فازهای مختلف پرديس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها