تاریخ انتشار : سه شنبه 21 فروردین 1397 - ساعت : 11:19

کد مطلب: 48143 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رسیدگی به پرونده‌های فساد شهرداری

مازندشورا: شهردارآنلاین: خزانه دار شورای شهر تهران گفت: قوه قضاییه به هیچ کدام از پرونده‌های فساد شهرداری رسیدگی نکرده است.

مازندشورا:حسن رسولی در واکنش به مخالف با موکول شدن استعفا به جلسه بعد گفت: اظهارات روز گذشته دادستان با اصل ۵۷ ،۱۰۱،۱۰۲ و ۱۰۳ قانون اساسی مغایرت دارد و در شأن و جایگاه دستگاه قضایی و دادستان هم نیست.

وی افزود: دادستان آمرانه گفته است که شورای شهر تهران و شهرداری چنان و چنین کنند و اگر شهردار ترک پست نکند به عنوان مدعی العموم وارد می‌شود. آقای منتظری را می شناسم و امیدوارم این حرف‌ها را اصلاح کند.

وی اضافه کرد: قوه قضاییه ۱۶ میلیون پرونده مانده دارد و به هیچ کدام از  پرونده‌های فساد شهرداری رسیدگی نکرده و بهتر است به کار خود بپردازد  چرا که ۲۱ نفر از اعضای شورای شهر به نیازهای مدیریت شهری واقف هستند.

رسولی با بیان اینکه اراده محکم نجفی بر استعفا است، گفت: نجفی به دلیل بیماری ، فشار بیرونی و عوارض بعد فشارها استعفا داده است واز دادستان می‌خواهیم اظهارات غیر مصلحت نظام و خلاف قانونش را اصلاح کند.

وی با بیان اینکه ما نماینده مردم هستیم و نمی‌توانیم شهر را معطل بگذاریم،اظهارکرد: نباید به فرمایش این و آن باشیم چراکه ممکن است بعدا یک دستگاه دیگر فشار بیاورد و باید سرپرست انتخاب کنیم.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #دادستان #شهرداری #استعفا #شورا #اینکه #شورای شهر #اصلاح #دستگاه #رسولی #اظهارات #رسیدگی #شورای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رسیدگی به پرونده‌های فساد شهرداری

*

*


X https://sport45.site/