تاریخ انتشار : سه شنبه 21 فروردین 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 48147 چاپ به اشتراگ گذاشتن

محسن هاشمی:

انتخاب مکارم پیشنهاد نجفی بود

مازندشورا: شهردارآنلاین: رییس شورای شهر تهران گفت:انتخاب مکارم به عنوان سرپرست شهرداری تهران پیشنهاد نجفی بوده است.

مازندشورا: محسن هاشمی، در پنجاه و‌پنجمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به استعفای نجفی گفت: امروز جلسه خوبی توام با آرامش برگزار شد و مکارم را به عنوان سرپرست انتخاب کردیم.طبیعی است جلسات هم اندیشی برای انتخاب شهردار با فوریت برگزار خواهد شد. همچنین با تبیین شاخص‌های شهردار آینده از اعضای شورا خواهیم ساخت نامزدهای خود را برای این پست مهم اعلام کنند و در اسرع وقت نسبت به انتخاب شهردار آینده تهران اقدام خواهیم کرد.

رییس شورای شهر ادامه داد: از مکارم سرپرست جدید شهرداری می‌خواهیم با جدیت، نگاه ویژه و‌ سرعت عمل کار را در شهرداری پیش ببرد تا هیچ وقفه‌ای در امور شهرداری ایجاد نشود.

هاشمی در رابطه با دلیل انتخاب مکارم تصریح کرد: انتخاب ایشان نظر اعضا بود و ما کاملا آزادنه از اعضا خواستیم پیشنهادات خود را برای سرپرستی شهرداری تهران اعلام کنند و تعداد زیادی ایشان را پیشنهاد دادند.

وی اضافه کرد: در این گونه سرپرستی‌ها معاون مالی و اقتصادی به عنوان سرپرست انتخاب می‌شود و دلایل آن تسلط به مسائل مالی و مشکلات شهر است.از سوی دیگر در دوران گذار باید محافظه‌کارانه‌تر برخورد شود.

رییس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مکارم به نجفی شهردار سابق تهران نزدیک بوده است،گفت: نظر خود آقای نجفی انتخاب آقای مکارم به عنوان سرپرست شهرداری بود.

او درباره انتخاب شهردار آینده اظهار کرد: در حال حاضر نمی‌توانم درباره گزینه‌های آینده شهرداری صحبت کنم و فرایند انتخاب نیز پس از جلسه هم‌اندیشی مشخص خواهد شد.

این در حالی است که عضو دیگر شورای شهر تهران انتخاب مکارم برای سرپرستی شهرداری تهران را انتخاب خوبی ندانست.

احمد مسجد جامعی، در حاشیه پنجاه و پنجمین جلسه علنی شورا در واکنش به انتخاب مکارم به عنوان سرپرست شهرداری گفت: این انتخاب خوبی نیست.

وی تاکید کرد که در تذکر خود اعلام کرده بود که باید زمان بیشتری برای انتخاب سرپرست در نظر گرفته شود که این اتفاق نیفتاده است


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شهرداری #مکارم #تهران #شورا #سرپرست #شهردار #شورای #شورای شهر #آینده #عنوان #هاشمی #اعلام #اشاره #پیشنهاد #درباره #سرپرستی #برگزار #پنجاه #خواهیم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انتخاب مکارم پیشنهاد نجفی بود

*

*