کاهش تلفات و خسارات ناشی از تصادفات جاده‌ای باید در اولویت کمیسیون باشد

تاریخ انتشار : سه شنبه 21 فروردین 1397 - ساعت : 12:21

کد مطلب: 48149 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان:

کاهش تلفات و خسارات ناشی از تصادفات جاده‌ای باید در اولویت کمیسیون باشد

مازندشورا: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان گفت: ساماندهی و برطرف کردن نقاط حادثه‌خیز جاده‌ای گلستان و کاهش تصادفات جاده‌ای باید در اولویت کار سال ۹۷ کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی و حمل‌ونقل استان گلستان باشد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، میرمحمد غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان در اولین جلسه کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی و حمل‌ونقل استان گلستان بیان کرد: برطرف کردن نقاط حادثه‌خیز و ساماندهی دوربرگردان‌ها و علائم و تابلوهای ایمنی در طول راه‌های استان از جمله مواردی است که امسال باید به صورت تخصصی توسط دستگاه‌های متولی در کمیسیون دنبال شوند تا در راستای کاهش تصادفات جاده‌ای گام‌های مؤثری برداشته و از روند رو به رشد تلفات و خسارت جلوگیری شود.

وی یکی از دغدغه‌های مهم استان را ایمنی در راه‌ها عنوان نمود و تأکید کرد تلاش مضاعفی در این خصوص باید صورت گیرد.

محبوبی مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان و دبیر کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل‌ونقل استان گلستان در ادامه این جلسه عنوان کرد: در انتهای سال ۹۶ کلیه اعضای کمیسیون اقدامات مناسبی را جهت ایمن کردن محورها و آرامش و آسایش مسافرین نوروزی در قالب طرح خدمات نوروزی اجرا نمودند که خوشبختانه منجر به ترافیک روان در محورهای مواصلاتی در ایام تعطیلات در استان شد.

وی ادامه داد: در راستای کاهش تصادفات این کمیسیون در حال بررسی و تجزیه و تحلیل عوامل اصلی تصادف منجر به مرگ در سطح استان است که با تکمیل آن اقدامات لازم در جهت کاهش روند تصادفات با کمک از وزارت متبوع و دستگاه‌های متولی استان اقدامات لازم صورت می‌پذیرید.

در ادامه این جلسه هریک از اعضای جلسه گزارش اقدامات صورت گرفته در طرح نوروزی ۹۷ را ارائه دادند.

گفتنی است جلسات کمیسیون اجرایی با حضور مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان، رئیس پلیس راهور استان، رئیس پلیس‌راه استان، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان، رئیس اورژانس استان، مدیریت شرکت طرح‌های ساخت در استان، مدیرعامل مخابرات استان گلستان که به ریاست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و دبیری مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان به‌صورت مستمر و ماهانه برگزار می‌گردد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #استان #گلستان #کمیسیون #تصادفات #ایمنی #اقدامات #مدیریت #مدیرکل #نوروزی #ادامه #حمل‌ونقل #اجرایی #استانداری #شهرسازی #جاده‌ای #عمرانی #هماهنگی #مدیرعامل #اعضای #تلفات #راستای #وزارت #معاون #گزارش #دستگاه‌های #متولی #عنوان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کاهش تلفات و خسارات ناشی از تصادفات جاده‌ای باید در اولویت کمیسیون باشد

*

*


X https://sport45.site/