مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48153 -تاریخ انتشار : سه شنبه 21 فروردین 1397 -ساعت : 12:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
از هدررفت آب در ایستگاه میاندورود تا خشکی شالیزارها+فیلم و تصاویر

از هدررفت آب در ایستگاه میاندورود تا خشکی شالیزارها+فیلم و تصاویر

مازندشورا: پوسیدگی لوله آب حفرشده در ایستگاه شماره دو میاندورود موجب شده که حدود دو ماه هدررفت آب در این منطقه رخ دهد و آنچه از این هدررفت نصیب مردم شده، ایجاد حوضچه‌ای از آب زلال است که بنا به گفته اهالی منطقه عمق آن به 3 متر می‌رسد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، پوسیدگی لوله آب حفر شده در ایستگاه شماره دو میاندورود موجب شده است که حدود دو ماه هدر رفت آب در این منطقه رخ دهد و آنچه از این هدر رفت نصیب مردم شد ایجاد حوضچه‌ای از آب زلال است که بنا به گفته اهالی منطقه عمق آن به سه متر مربع می‌رسد.

روز سه‌شنبه 24 بهمن ماه سال گذشته این اتفاق برای رفع پوسیدگی لوله آب اتفاق افتاد اما از آن زمان تاکنون آب از هر طرف به هدر می‌رود علاوه بر اینکه در قسمت‌های دویکر لوله نیز شاهد هدررفت آب هستیم.

در حالی این اتفاق رخ داده که رنگ خشکسالی در منطقه به صدا درآمده و کشاورزان این منطقه امسال نتوانستند کشت کنند و برخی خود را به سرنوشت سپردند و مطابق سال‌های گذشته اقدام به کشت کردند در حالی‌که اعلام شده متضرر خواهند شد.

 

 

مقوله مدیریت مصرف آب و رعایت صرفه‌جویی ضرورتی انکارناپذیر بوده و امروز برهیچ کسی پوشیده نیست با این وجود این‌گونه اقدامات واقعا جای سؤال دارد.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان میاندورود در این‌باره به خبرنگار فارس، اظهار کرد: شکستگی لوله موجب جمع شدن آب در ایستگاه شماره دو میاندورود شده است.

کیومرث فصلی بیان کرد: لوله‌های خط پمپاژ و خط انتقال متاسفانه دچار شکستگی شده است و برای انجام رفع آن آب 11روستا قطع می‌شود که این کار ما را سخت می‌کند.

وی ادامه داد: ما مجبور هستیم مرحله به مرحله این اقدام را انجام می‌دهیم، امروز عملیات رفع شکستگی لوله‌ها آغاز می‌شود و براساس پیش‌بینی دو روز طول خواهد کشید.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان میاندورود افزود: شرایط را مشاهده کردیم و کنده‌کاری انجام شد عمق شکستگی زیاد است ولی پدید آمد حوضچه به عمق سه متر صحت ندارد.

 

 

فضلی در پایان گفت: با توجه به اینکه مسافران در مازندران حضور دارند نیاز است اقدام با حوصله و دقت بیشتر و همچنین آسیب‌پذیری کمتر صورت گیرد.

به گزارش فارس، همواره در ارتباط با بحث مدیریت و رعایت الگوی مصرف مسؤولان مردم را مخاطب خود قرار می‌دهند و هموراه تأکید بر اهمتی این موضوع است و مردم نیز در این زمینه تلاش می‌کنند اما بهتر است مسؤولان نیز در این زمینه قدری تأمل کنند شاید این آب شالیزارهایی را سرسبز و معاش خانواده‌‌هایی را تأمین می‌کرد.

 

 

86034/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : میاندورود - منطقه - شکستگی - اقدام - اتفاق - شهرستان - ایستگاه - امروز - روستایی - فاضلاب - مرحله - زمینه - مسؤولان - رعایت - اینکه - پوسیدگی - گزارش - شماره - گذشته - هستیم - هدررفت - مدیریت -

نظر شما در مورد : از هدررفت آب در ایستگاه میاندورود تا خشکی شالیزارها+فیلم و تصاویر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*