تاریخ انتشار : سه شنبه 21 فروردین 1397 - ساعت : 13:15

کد مطلب: 48154 چاپ به اشتراگ گذاشتن

انضباط مالی و قانونمداری محور کار شهرداری

مازندشورا: شهردارآنلاین: سرپرست شهرداری تهران، شفافیت، انضباط مالی، تمرکز بر اجرای قانون، همدلی و استفاده از دیدگاه نخبگان را سرلوحه کارها و برنامه های مدیریت شهری پایتخت عنوان کرد.

مازندشورا: سمیع الله حسینی مکارم روز سه شنبه در پنجاه و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران پس از انتخاب به عنوان سرپرست شهرداری، افزود: مجموعه شورا و مدیریت شهری تهران بر شفاف سازی و سالم سازی اقدامات تاکید و باور دارند که تمام تلاش ما نیز تحقق همین امر است.
وی اظهار داشت: نجفی یکی از سرمایه های ملی و از مدیران منحصر بفرد کشور در حوزه های مختلف اجرایی است.
حسینی مکارم گفت: با توجه به تدوین برنامه سوم شهرداری تهران، از هدایت و نظارت ایشان در فرآیند تهیه و اجرای برنامه استفاده خواهیم کرد.
سرپرست شهرداری تهران افزود: اقدامات آقای نجفی در ایجاد زیرساخت های قانونی و حقوقی و پایه گذاری انضباط مالی در شهرداری تهران بسیار چشمگیر و قابل توجه است.
وی با تاکید بر ضرورت همدلی اعضای شورا و شهرداری برای پیشبرد کارها دوران گذار مدیریتی و تعیین شهردار جدید، تصریح کرد: تداوم اجرای برنامه های نجفی تا انتخاب شهردار جدید همچنان در شهرداری تهران دنبال می شود.
سرپرست شهرداری تهران در پایان این جلسه نیز با حضور در جمع خبرنگاران گفت: سرپرستی دوران گذار است و شورای شهر به زودی شهردار را انتخاب خواهد کرد.
حسینی مکارم افزود: مبنای کار ما دراین دوره براساس رویکرد محوری شورا، قانون مداری در همه هزینه‌ها و اطلاع ‌رسانی شفاف به مردم است.
وی با بیان اینکه مردم حق دارند بدانند منابع شهرداری کجا هزینه می‌شود، اظهار داشت: اطلاعات مربوط به تمامی قراردادهای بیش از یک میلیارد تومان به شهروندان ارئه می شود.
اعضای شورای اسلامی شهر تهران امروز با پذیرش استعفای نجفی، «سمیع الله حسینی مکارم» معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری را به عنوان سرپرست این نهاد انتخاب کردند.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شهرداری #تهران #شورا #مکارم #حسینی #سرپرست #برنامه #شهردار #افزود #شورای #اعضای #دوران #اسلامی #اجرای #عنوان #اقدامات #تاکید #دارند #اظهار #انضباط

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انضباط مالی و قانونمداری محور کار شهرداری

*

*


X https://sport45.site/