تاریخ انتشار : سه شنبه 21 فروردین 1397 - ساعت : 13:16

کد مطلب: 48155 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آغازرسیدگی به تخلف8کارمندشهرداری کرج

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس شعبه 112 دادگاه کیفری 2 شهرستان کرج گفت که پرونده رسیدگی به تخلف 8 نفر از کارکنان شهرداری کرج آغاز شد.

مازندشورا: صادق حسنوند روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه رسیدگی به پرونده تخلف این کارکنان در شعبه 112 کیفری 2 کرج آغاز شده ، اظهار داشت: احکام متهمان در روزهای آتی صادر می شود. 
وی اضافه کرد: تخلف این افراد سال گذشته توسط اداره کل بازرسی استان البرز گزارش شد که کارشناسان در بررسی‌های خود متوجه ‌شدند که تعدادی از کارکنان شهرداری در واحد درآمد منطقه 5 کرج و دبیرخانه اقدام به جعل درخواست‌های مربوط به تمدید جواز کرده اند. 
حسنوند گفت: در این پرونده که 17 متهم دارد 8 نفر از کارکنان شهرداری در قبال جعل تاریخ، مبالغی را دریافت می‌کرده‌اند. 
وی در خصوص فعالیت های این باند اظهار داشت: با توجه به اینکه رمز مربوط به سیستم باید تنها در اختیار مسئول انفورماتیک باشد، ولی این رمز را در اختیار یکی دیگر از کارکنان قرار داده بودند تا وی با جعل تاریخ مندرج در سیستم و تقاضانامه ارباب رجوع، معافیت ارباب رجوع از پرداخت عوارض را فراهم کند. 
حسنوند گفت: در مجموع به میزان 3 میلیارد تومان به حقوق بیت المال و درآمد شهرداری کرج زیان وارد شده و پرونده در حال رسیدگی و احکام آن در روزهای آتی صادر خواهد شد. 
دستگاه قضایی البرز با جدیت پرونده تخلف های شهرداری های استان را در دستور کار قرار داده است. 

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #کارکنان #پرونده #شهرداری # حسنوند #مربوط #تاریخ #اختیار #ارباب #درآمد #سیستم #البرز #اظهار #رسیدگی #احکام #روزهای #استان #اینکه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آغازرسیدگی به تخلف8کارمندشهرداری کرج

*

*


X https://sport45.site/