تاریخ انتشار : سه شنبه 21 فروردین 1397 - ساعت : 13:18

کد مطلب: 48156 چاپ به اشتراگ گذاشتن

انتخاب شهردار جدید تهران با هم اندیشی

مازندشورا: شهردارآنلاین: رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: گزینه های مناسب برای تصدی پست شهرداری پایتخت با هم اندیشی اعضا انتخاب و در نهایت بهترین فرد برای این مسئولیت معرفی خواهد شد.

مازندشورا:محسن هاشمی روز سه شنبه در پایان جلسه انتخاب سرپرست شهرداری تهران با حضور در جمع خبرنگاران، افزود: امروز جلسه خوبی برگزار و در نهایت با رای اعضای شورا، حسینی مکارم به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد. 
وی اظهار داشت: به طور طبیعی جلسات هم اندیشی اعضای شورا برای انتخاب شهردار تهران با فوریت برگزار خواهد شد. 
هاشمی افزود: با تعیین و تبیین شاخص‌های موردنظر، از اعضای شورای شهر می خواهیم که گزینه ها و نامزدهای موردنظر خود برای تصدی پست شهرداری تهران را معرفی کنند. 
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: پس از آن، کار انتخاب شهردار تهران را در کوتاهترین زمان ممکن انجام خواهیم داد. 
هاشمی افزود: درهمین ارتباط از سرپرست شهرداری تهران می خواهم با جدیت، سرعت عمل و نگاهی ویژه، مانع از بروز وقفه در روند اجرای فعالیت ها و کارهای مربوط به مدیریت شهر و شهرداری شود. 
وی تصریح کرد: انتخاب معاون مالی و اقتصادی به عنوان سرپرست اقدام درستی است چراکه وی با مسائل مالی شهرداری و مشکلات شهر آشنایی کامل دارد. 
رییس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: نظر آقای نجفی نیز انتخاب معاون مالی و اقتصاد شهری به عنوان سرپرست شهرداری بود. 
اعضای شورای اسلامی شهر تهران امروز با پذیرش استعفای نجفی، «سمیع الله حسینی مکارم» معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری را به عنوان سرپرست این نهاد انتخاب کردند. 

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #شهرداری #سرپرست #شورا #عنوان #شورای #شهردار #اسلامی #معاون #افزود #اعضای # رییس #خواهیم #تصریح #اقتصاد #مکارم #امروز #اندیشی #برگزار #حسینی # هاشمی #موردنظر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انتخاب شهردار جدید تهران با هم اندیشی

*

*