مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48160 -تاریخ انتشار : سه شنبه 21 فروردین 1397 -ساعت : 13:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پاک‌سازی بیش از ۲۵ هزار کیلومتر از حریم راه‌های استان همدان

در ایام نوروز صورت گرفت:

پاک‌سازی بیش از ۲۵ هزار کیلومتر از حریم راه‌های استان همدان

مازندشورا: معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان گفت: در ایام نوروز ۲۵ هزار و ۱۶ کیلومتر از حریم راه‌های استان پاک‌سازی شدند.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان، حمید پرورشی خرم در گفتگویی اظهار کرد: به دلیل حضور مسافران و گردشگران نوروزی از سراسر کشور به همدان و همچنین امنیت حریم راه‌ها و سامان‌دهی محورهای استان طرح پاک‌سازی حریم راه‌ها انجام شد.

وی افزود: به منظور جلوگیری از سوانح رانندگی و افزایش ضریب ایمنی محورهای استان، این اداره کل همه‌ساله در این ایام اقدام به سامان‌دهی و پاک‌سازی حریم محورهای ارتباطی استان می‌کند.

پرورشی ادامه داد: این طرح در قالب عملیات ویژه راهداری نوروزی این اداره کل در سطح تمام محورهای اصلی و شریانی استان اجرا شد.

معاون راهداری استان همدان با اشاره به اینکه در این ایام ۲۰ هزار و ۱۴۰ کیلومتر از جاده‌های استان پاک‌سازی شد، گفت: هزار و ۴۰ کیلومتر از حریم راه‌های استان آزادسازی و ۲۵۵ کیلومتر نیز شانه سازی شدند.

حمید پرورشی خرم از لکه‌گیری ۴ هزار و ۷۵۱ مترمربع از راه‌های استان خبر داد و گفت: در این مدت همچنین یکصد مترطول از راه‌های حوزه استحفاظی استان روکش آسفالت شدند.

وی با بیان اینکه در این مدت ۶۸۳ دستگاه خودرو عملیات گشت راهداری را در سطح جاده‌های استان انجام داد، بیان کرد: در ایام نوروز به ۳۵ نفر در راهدارخانه‌های استان اسکان اضطراری داده شد.

این مسئول در ادامه نصب، شستشو، تعویض و جمع‌آوری علائم راهنمایی و رانندگی، درزگیری راه‌های آسفالته، شستشو و تعمیر گاردریل، تعمیرات چراغ‌های چشمک‌زن، روشنایی و شبکه‌های مخابراتی، اکیپ تعمیرات خودروها، به‌روزرسانی سامانه ۱۴۱ و ثبت اطلاعات در سامانه حوادث جاده‌ای را از دیگر اقدامات اجرایی این اداره کل در ایام نوروز ۹۷ برشمرد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - راه‌های - اداره - محورهای - همدان - راهداری - پاک‌سازی - کیلومتر - نوروز - اینکه - عملیات - جاده‌های - شستشو - سامانه - تعمیرات - نوروزی - پرورشی - جاده‌ای - همچنین - راه‌ها - سامان‌دهی - رانندگی -

نظر شما در مورد : پاک‌سازی بیش از ۲۵ هزار کیلومتر از حریم راه‌های استان همدان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*