پای نوبرانه نجومی به بازار مازندران باز شد

تاریخ انتشار : سه شنبه 21 فروردین 1397 - ساعت : 19:09

کد مطلب: 48189 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران:

پای نوبرانه نجومی به بازار مازندران باز شد

مازندشورا: رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران گفت: روز گذشته شاهد عرضه گوجه سبز 70 هزار تومانی در بازار مازندران بودیم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، از روز گذشته شاهد عرضه گوجه سبز 70هزار تومانی در بازار مازندران بودیم.

درست است که این محصول به‌صورت نوبرانه وارد بازار شده ولی این افزایش قیمت باتوجه به وضعیت اقتصادی جای سؤال دارد.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران امروز درباره قیمت میوه و تره‌بار به فارس، گفت: از روز گذشته گوجه شهریاری با قیمت کیلویی 70 هزار تومان در میدان میوه و تره‌بار در حال عرضه است.

 

 

امیرحسین فخرآوران ادامه داد: گوجه سبز به‌صورت نوبرانه درحال عرضه است و دلیل افزایش قیمت آن نیز همین موضوع بوده؛ با عرضه محصول بیشتر و ورود گوجه سبز محلی به بازار طی هفته‌های آینده شاهد کاهش قیمت آن خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه قیمت موز به‌دلیل نوسانات نرخ ارز همچنان بالا است، افزود: قیمت امروز خیار 2 هزار و 500، سیب سفید و قرمز، خربزه و کیوی 3 هزار و 500، گلابی 6 هزار و 500، پرتقال تابستانی 2 هزار، لیمو شیرین 3 هزار، لیموترش 12 هزار و 500، گوجه و پیار یک‌هزار و 500 و سیب‌زمینی و هندوانه هزار تومان است.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران با اعلام اینکه میوه به میزان کافی در بازار موجود است، خاطرنشان کرد: با متخلفانی که میوه با قیمت بالایی به فروش می‌رسانند به‌صورت جدی برخورد می‌شود.

86034/ح


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #بازار #تره‌بار #به‌صورت #اتحادیه #نوبرانه #تومان #اینکه #امروز #گذشته #محصول #افزایش

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پای نوبرانه نجومی به بازار مازندران باز شد

*

*


X https://sport45.site/