اعمال محدودیت‌های ترافیکی از فردا در محورهای مازندران/ هراز و کندوان روز شنبه یک‌طرفه می‌شود

تاریخ انتشار : سه شنبه 21 فروردین 1397 - ساعت : 19:09

کد مطلب: 48190 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران خبر داد

اعمال محدودیت‌های ترافیکی از فردا در محورهای مازندران/ هراز و کندوان روز شنبه یک‌طرفه می‌شود

مازندشورا: مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از فردا در محورهای مازندران آغاز شده و تا بامداد یک‌شنبه ادامه دارد.

مازندشورا:محسن هاشمی امروز از شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است.

وی ادامه داد: از لحاظ جوی نیز جاده‌ها صاف و در برخی ساعت احتمال مه‌آلودی و کاهش دید وجود دارد که لازم است رانندگان با احتیاط کامل و رعایت سرعت مطمئنه در محورهای مازندران تردد کنند.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران درباره اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران، اظهار کرد: تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است.

این مسؤول بیان کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز شنبه 25 فروردین ماه امسال از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

هاشمی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی‌ها از محور هراز همچنان ممنوع است، گفت: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها به جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 22 و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنج‌شنبه 23، جمعه 24 و شنبه 25 فروردین ماه امسال از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

وی اضافه کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز شنبه 25 فروردین ماه امسال از  رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران با بیان اینکه تردد انواع تریلی‌ها از ساعت 12 تا 24 روز شنبه 25 فروردین ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است، گفت: در صورت افزایش حجم تردد در محور کیاسر محدودیت‌های ترافیکی مقطعی در دستور کار قرار دارد.

هاشمی گفت: تردد تمامی موتورسیکلت‌ها از ساعت 12 روز چهارشنبه 22 تا 6 صبح روز یک‌شنبه 26 فروردین ماه امسال از محورهای کرج ـ چالوس، هراز، سوادکوه و تهران ـ سمنان ـ مشهد و بالعکس ممنوع اعلام شده است.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #تمامی #مازندران #ممنوع #فروردین #محورهای #امسال #اعلام #نقلیه #وسایل #یک‌طرفه #هاشمی #محدودیت‌های #انواع #مدیریت #ترافیکی #راه‌های #به‌صورت #چهارشنبه #تریلی‌ها #بالعکس #رودهن #اینکه #تهران #مأموران #کامیون #کندوان #مرزن‌آباد #اعمال #اظهار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اعمال محدودیت‌های ترافیکی از فردا در محورهای مازندران/ هراز و کندوان روز شنبه یک‌طرفه می‌شود

*

*


X https://sport45.site/