هنرمند مازندرانی برگزیده جشن هنر انقلاب

تاریخ انتشار : سه شنبه 21 فروردین 1397 - ساعت : 19:09

کد مطلب: 48191 چاپ به اشتراگ گذاشتن

هنرمند مازندرانی برگزیده جشن هنر انقلاب

مازندشورا: سیدعباد محمدی از نوازندگان و خوانندگان موسیقی فولکلور مازندران در چهارمین جشن هنر انقلاب که به همت حوزه هنری برگزار شد به‌عنوان هنرمند برگزیده سال هنر انقلاب، مورد تقدیر قرار گرفت.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سید عباد محمدی از نوازندگان و خوانندگان موسیقی فولکلور مازندران در چهارمین جشن هنر انقلاب که به همت حوزه هنری برگزار شد به‌عنوان هنرمند برگزیده سال هنر انقلاب، مورد تقدیر قرار گرفت.

همه ساله در هفته هنر انقلاب که همزمان با شهادت سید شهیدان اهل قلم «مرتضی آوینی» آغاز می‌شود، جشنی با هدف تقدیر از هنرمندان انقلاب برگزار می‌شود که امسال در حوزه موسیقی مقامی از سیدعباد محمدی خواننده مازندرانی به عنوان هنرمند انقلابی تقدیر شده است.

به گزارش فارس، جشن هنر انقلاب همه ساله در حوزه هنری کشور با هدف هدایت و حمایت جریان هنر انقلابی برگزار می‌شود.

 

*طنین موسیقی مازندرانی در جشن هنر انقلاب

واحد موسیقی حوزه هنری مازندران در چهارمین جشن هنر انقلاب که در تهران برگزار شد به اجرای زنده موسیقی این مرزو بوم  پرداخت.

سیدجلال محمدی مسؤول واحد موسیقی حوزه هنری مازندران و برادرش سیدعباد محمدی در این مراسم، قطعاتی از موسیقی مقامی مازندرانی اجرا کردند که با تشویق و استقبال حضار مواجه شد.

به گزارش فارس، سیدجلال محمدی و سیدعباد محمدی که در قالب گروه موسیقی آوای تبری فعالیت می‌کنند، تاکنون به اجراهای مختلفی از موسیقی فولکلور مازندران در داخل و خارج کشور پرداختند.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #موسیقی #انقلاب #محمدی #برگزار #مازندران #مازندرانی #تقدیر #هنرمند #گزارش #سیدعباد #انقلابی #سیدجلال #فولکلور #برگزیده #چهارمین #مقامی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : هنرمند مازندرانی برگزیده جشن هنر انقلاب

*

*


X https://sport45.site/