مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48195 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 -ساعت : 06:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
خونه‌به‌خونه از انزلی با دستان خالی بازگشت/ پیروزی شاگردان دست‌نشان مقابل تیم شمالی

لیگ دسته یک فوتبال کشور/

خونه‌به‌خونه از انزلی با دستان خالی بازگشت/ پیروزی شاگردان دست‌نشان مقابل تیم شمالی

مازندشورا: تیم خونه‌به‌خونه از بازی حساس مقابل ملوان انزلی امتیازی دشت نکرد و شاگردان نادر دست‌نشان 3 امتیاز بازی را در خانه نگه داشتند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، تیم خونه‌به‌خونه مازندران، یکی از دو نماینده مازندرانی حاضر در لیگ‌ یک است که امروز و از ساعت 16:30 دقیقه به دیدار دیگر تیم شمالی و ریشه‌دار ملوان بندرانزلی رفت.

بازیکنان بابلی قبل از آغاز بازی بر سر زنده یاد سیروس قایقران حاضر شدند و به کاپیتان ملوانی تیم ملی و استقلال ادای احترام و هواداران ملوان بندر انزلی با شعار « بابل به شهر ما خوش آمدی » از هواداران خونه به خونه استقبال کردند.

ناصر سالاری، حمید کاظمی، سید محمد قریشی، رضا معقولی، محمد قاسمی نژاد، مهران امیری، میلاد ابطحی، محمد امین حاج‌محمدی، وفا هخامنش، فرشاد فرجی و روح الله باقری یازده بازیکن تیم خونه‌به‌خونه و دراگان اسکوچیچ در این بازی بودند.

بازی در نیمه نخست تقریبا متعادل دنبال شد و هر دو تیم شمالی موقعیت‌هایی برای خود به وجود آوردند که یکی پس از دیگری از دست رفت و بازی با نتیجه بدون گل در این نیمه به پایان رسید.

با آغاز نیمه دوم و در دقیقه 76 بر روی یکی از بازیکنان ملوان خطا انجام شد و داور یک پنالتی به سود ملوانی‌ها گرفت که بابک مرادی آن را به گل تبدیل و آن را به روح مهرداد اولادی(بازیکن فقید و قائم‌شهری تیم ملوان) تقدیم کرد.

به گزارش فارس، تیم خونه‌به‌خونه از این بازی حساس امتیازی دشت نکرد و شاگردان نادر دست‌نشان سه امتیاز بازی را در خانه نگه داشتند.

86045/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ملوان - خونه‌به‌خونه - شمالی - بازیکنان - هواداران - بابل - بازیکن - مازندران - انزلی - شاگردان - دست‌نشان - گزارش - دقیقه -

نظر شما در مورد : خونه‌به‌خونه از انزلی با دستان خالی بازگشت/ پیروزی شاگردان دست‌نشان مقابل تیم شمالی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها