ضرورت نظارت مستمر بر فعالیت‌های ایستگاه‌های ساحلی

تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 48196 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران تأکید کرد

ضرورت نظارت مستمر بر فعالیت‌های ایستگاه‌های ساحلی

مازندشورا: مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران با بیان اینکه ایمنی مهم‌ترین دغدغه ما در بخش گردشگری دریایی است بر ضرورت نظارت مستمر بر فعالیت‌های ایستگاه‌های ساحلی به منظور جلوگیری از بروز هرگونه سانحه دریایی تأکید کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران، محمدتقی انزان‌پور در مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران تسهیل سفرهای دریایی در ایام نوروز،اظهار کرد: با توجه به رویکرد جدی مدیران ارشد سازمان بنادر و دریانوردی مبنی بر توسعه گردشگری دریایی، شناسایی نقاط ضعف موجود در این بخش و ارائه راهکارها و پیشنهادهای سازنده برای ضابطه‌مند نمودن موضوع ایمنی سفرهای دریایی امری ضروری است.

وی افزود: با توجه به در پیش بودن فصل گرما و حضور انبوه گردشگران در سواحل استان مازندران، بر ضرورت آمادگی لازم همکاران برای نظارت دقیق بر انجام سفرهای دریایی، تقویت تعاونی‌های قایقرانی و شناورهای تفریحی، اطلاع‌رسانی مستمر از طریق رسانه‌های گروهی و شبکه‌های مجازی در خصوص رعایت نکات ایمنی و... تأکید کرد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران گفت: از زحمات همکارانی که در طول ایام نوروز پذیرای هزاران گردشگر نوروزی برای بازدید از موزه دریایی، اسکله‌ها، تأسیسات بندری و دریایی بنادر نوشهر و فریدونکنار بودند تشکر و قدردانی می‌کنم.

به گزارش فارس، سعید کیاکجوری معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران نیز با ارائه گزارشی از روند فعالیت‌های انجام شده در راستای اجرای موفق طرح تسهیل سفرهای دریایی در ایام نوروز، به بیان مسائل و مشکلات موجود در بخش گردشگری دریایی و فعالیت انواع قایق، جت اسکی و ورود شناورهای تفریحی جدید در سواحل استان پرداخت.

86019/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #دریایی #بنادر #مازندران #دریانوردی #سفرهای #نوروز #استان #گردشگری #تفریحی #بندری #موجود #ارائه #سواحل #ایمنی #شناورهای #تسهیل #نظارت #ضرورت #تأکید #مستمر #فعالیت‌های #اداره #نوشهر #گزارش #مدیرکل

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ضرورت نظارت مستمر بر فعالیت‌های ایستگاه‌های ساحلی

*

*


X https://sport45.site/