رونمایی از عکس‌پوستر با موضوع هنر انقلاب در حوزه هنری مازندران + تصاویر

تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 48219 چاپ به اشتراگ گذاشتن

به‌مناسبت هفته هنر انقلاب انجام شد

رونمایی از عکس‌پوستر با موضوع هنر انقلاب در حوزه هنری مازندران + تصاویر

مازندشورا: به مناسبت هفته هنر انقلاب، اثر هنری یکی از هنرمندان عکاس مازندران در قالب «عکس‌پوستر» رونمایی شد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، 20 تا 27 فروردین‌ماه هفته هنر انقلاب با گرامیداشت یاد و نام شهید اهل قلم مرتضی آوینی است که در راه کشف حقیقت و حین کار به درجه رفیع شهادت نائل آمد، شعار اصلی حوزه هنری، «هنر متعهد به حقیقت» است، زیرا هنری که برگرفته و آمیخته با حقیقت باشد می‌تواند با مخاطب خود به‌خوبی صحبت کند و پیام‌رسان باشد.

حوزه هنری با کشف استعدادهای خلاق و متعهد، آنها را هدایت و حمایت می‌کند تا ایده‌های خود را به یک اثر کاربردی و تأثیرگذار در جامعه تبدیل کنند.

یکی از هنرهایی که می‌تواند با مخاطبان ارتباط خوبی برقرار کند؛ عکاسی است، هنری که در بند ابزار نیست بلکه این ابزار است که در بند هنرمند است؛ در واقع بهترین دوربین آن نیست که قیمت و کیفیت بالایی داشته باشد؛ بهترین دوربین آن است که یک عکاس حرفه‌ای پشت آن باشد.

به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی، با حضور داود ضامنی مدیرکل ارزشیابی نظارت اداره‌کل امور استان‌ها حوزه هنری، پیش از آغاز نشست تخصصی با موضوع «مفهوم واقعیت سینمایی در اندیشه‌های شهید آوینی»، یکی از آثار عکاسی(عکس‌پوستر) حسین بهرامی از هنرمندان عکاس مازندران و هنرمند برگزیده هنر انقلاب، در سالن شهیدآباد حوزه هنری استان رونمایی شد.

86001/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #انقلاب #حقیقت #ابزار #عکاسی #هنرمند #بهترین #دوربین #می‌تواند #متعهد #موضوع #مازندران #آوینی #رونمایی #عکس‌پوستر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رونمایی از عکس‌پوستر با موضوع هنر انقلاب در حوزه هنری مازندران + تصاویر

*

*


X https://sport45.site/