تعطیلی کشتارگاه‌های مرغ علت افزایش مقطعی این محصول در بازار مازندران بود

تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 48220 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران:

تعطیلی کشتارگاه‌های مرغ علت افزایش مقطعی این محصول در بازار مازندران بود

مازندشورا: مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران علت افزایش قیمت مرغ در ایام نوروز را تعطیلی مقطعی برخی از کشتارگاه‌های صنعتی اعلام کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری در خطبه‌های نماز جمعه، نسبت به افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ و دیگر مایحتاج ضروری مردم در ایام نورز انتقاد کرد.

در ارتباط با علت گرانی ارزاق عمومی و انتقادات مطرح‌شده از سوی نماینده ولی فقیه، مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران ، با اعلام اینکه پس از بررسی میدانی این موضوع مشخص شده که برخی از کشتارگاه‌ها در ایام نوروز تعطیل بوده‌اند، گفت: تعطیلی کشتارگاه‌ها به افزایش قیمت مرغ دامن زده شد که با تذکر به این واحد و از سرگیری کشتار، وضعیت به حالت عادی بازگشت.

مهدی عباسی با بیان اینکه در طرح نوروزی یک‌هزار و 459 پرونده در این مجموعه رسیدگی شده است، تصریح کرد: 59 پرونده در ارتباط با قاچاق کالا و  83 مورد بهداشت و درمان رسیدگی شده که متخلفان در این مدت بیش از 6 میلیارد و 329 میلیون و 466 هزار و 479 ریال جریمه شدند.

وی دیگر تخلفات این بخش را گرانفروشی 304 مورد، عدم درج قیمت 397 مورد، عدم ارائه فاکتور 149، عدم رعایت مورد موارد بهداشتی 91 مورد و 48 مورد کم‌فروشی و تقلب عنوان کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران اظهار کرد: مهم‌ترین تخلفات ثبت‌شده در اتحادیه 62 مورد در اتحادیه کیف و کفش، 282 مورد در اتحادیه لباس و پوشاک، 159 مورد در اتحادیه نانوایی‌ها و 19 مورد هم در اتحادیه مبل بوده است.

انتهای پیام/86004/ح


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #اتحادیه #مدیرکل #حکومتی #افزایش #تعزیرات #رسیدگی #تخلفات #پرونده #نماینده #تعطیلی #ارتباط #کشتارگاه‌ها

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تعطیلی کشتارگاه‌های مرغ علت افزایش مقطعی این محصول در بازار مازندران بود

*

*