آغاز محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران

تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 48221 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد

آغاز محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران

مازندشورا: رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از ظهر امروز در محورهای مازندران آغاز و تا ساعت 6 صبح روز یک‌شنبه 26 فروردین ماه امسال ادامه دارد.

مازندشورا:علی‌رضا قدمی امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان بوده و از لحاظ جوی نیز مشکل خاصی نداریم.

وی بیان کرد: باتوجه به مساعد شدن شرایط آب و هوایی شاهد تردد موتورسیکلت و همچنین باتوجه به فصل کشاورزی شاهد تردد ماشین‌آلات کشاورزی در راه‌های مازندران هستیم که باید بدانند رعایت قوانین برای تمامی رانندگان ضروری است.

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه محدودیت‌های ترافیکی از ظهر امروز در محورهای مازندران آغاز شده و تا ساعت 6 صبح روز یک‌شنبه 26 فروردین ماه امسال ادامه خواهد داشت، افزود: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها از ساعت 12 تا 24 امروز و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنج‌شنبه 23، جمعه 24 و شنبه 24 فروردین ماه امسال از محور هراز ممنوع است.

این مسؤول با اشاره به اینکه محورهای هراز و کندوان روز شنبه 25 فروردین ماه امسال یک‌طرفه خواهند شد، اضافه کرد: تردد انواع تریلی از ساعت 12 تا 24 روز شنبه 25 فروردین ماه امسال از محور سوادکوه ممنوع اعلام شده است.

قدمی ادامه داد: در محور کیاسر نیز درصورت افزایش حجم خودروها محدودیت یک‌طرفه به‌صورت مقطعی در دستور کار قرار دارد.

وی در پایان گفت: باتوجه به شرایط عادی تردد در محورهای استان شاهد سرعت بالای برخی رانندگان هستیم که لازم است از سرعت و سبقت غیرمجاز پرهیز کنند.

86034/u


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #محورهای #فروردین #امسال #باتوجه #تمامی #امروز #اینکه #اعلام #یک‌طرفه #ممنوع #ادامه #رانندگان #همچنین #ترافیکی #محدودیت‌های #خودروها #به‌صورت #کشاورزی #شرایط #هستیم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آغاز محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران

*

*


X https://sport45.site/