تردد در محورهای کندوان و هراز شنبه یک‌طرفه می‌شود

تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 - ساعت : 15:28

کد مطلب: 48227 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پلیس‌راه مازندران اعلام کرد:

تردد در محورهای کندوان و هراز شنبه یک‌طرفه می‌شود

مازندشورا: پلیس‌راه مازندران با اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته و تعطیلی مبعث پیامبر اکرم (ص) از ظهر امروز چهارشنبه در محورهای مواصلاتی استان، اعلام کرد که تردد در جاده کندوان و هراز روز شنبه یک‌طرفه می‌شود.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از ایرنا، بر اساس گزارش فرماندهی پلیس‌راه مازندران، اعمال برنامه ترافیکی از ساعت ۱۲ امروز آغاز شد و تا ۶ بامداد روز یکشنبه ۲۶ فروردین ادامه دارد.

در این مدت تردد موتورسیکلت به استثنای موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و برعکس ممنوع است.

محور کندوان

- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز شنبه ۲۵ فروردین از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس‌راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ الی ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه خواهد بود.

- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و برعکس کماکان ممنوع است.

محور هراز

- تردد انواع تریلرها در جاده هراز کماکان ممنوع است.

- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز شنبه ۲۵ فروردین‌ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز با اعلام ماموران پلیس‌راه در محل، از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) یک‌طرفه می‌شود.

- تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها (به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی) از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۲ فروردین‌ماه و همچنین از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه ۲۳، ۲۴ و ۲۵ فروردین‌ماه از محور هراز ممنوع است. 

محور فیروزکوه

- تردد انواع تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز شنبه ۲۵ فروردین‌ماه امسال از تهران به قائمشهر و برعکس ممنوع است.

شرایط جوی استان نیز برای امروز در مناطق جلگه‌ای آفتابی با افزایش دما پیش‌بینی شده است.

هم‌اکنون کیاسر با هفت درجه سانتی‌گراد خنک‌ترین و گلوگاه با ۱۷ درجه گرم‌ترین نقاط استان هستند. 

بر اساس پیش‌بینی هواشناسی مازندران، آسمان استان تا روز شنبه هفته آینده نیمه‌ابری و در برخی ساعت روز همراه با بارش‌های پراکنده خواهد بود.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #ممنوع #انواع #فروردین‌ماه #پلیس‌راه #مازندران #نقلیه #اعلام #استان #برعکس #وسایل #یک‌طرفه #استثنای #رودهن #گزارش #حاملین #فاسدشدنی #پیش‌بینی #تریلرها #سوختی #کماکان #فروردین #فیروزکوه #محورهای #کندوان #مرزن‌آباد #امروز #چالوس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تردد در محورهای کندوان و هراز شنبه یک‌طرفه می‌شود

*

*


X https://sport45.site/