تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 - ساعت : 18:30

کد مطلب: 48233 چاپ به اشتراگ گذاشتن

طرح جامع شهر آران و بیدگل ابلاغ شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: طرح جامع مرکز این شهرستان پس از تدوین اداره کل، توسط استانداری اصفهان به شهرداری ابلاغ شده است.

مازندشورا:مجتبی آراسته بیان کرد: طرح جامع شهر آران و بیدگل موارد تغییر کاربری اراضی، وضع موجود و اراضی پیشنهادی، نقشه تراکم ساختمانی پیشنهادی، نقشه مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و پهنه بندی پیشنهادی حریم شهر را مشخص می کند.
وی افزود: طرح جامع آران و بیدگل برنامه بلند مدتی است که با استفاده از آن نحوه استفاده از اراضی و منطقه ‌بندی مربوط به حوزه‌ های مسکونی، صنعتی، بازرگانی، اداری، کشاورزی، تاسیسات، تجهیزات و تسهیلات شهری و نیازمندی های عمومی، خطوط کلی ارتباطی و مرکزهای انتهایی خط (ترمینال)، اولویت های نوسازی و بهسازی، ضوابط و مقررات مربوط به حفظ بناها و نماهای تاریخی و طبیعی تعیین می شود.
رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل همچنین به اجرای مرحله دوم طرح جاده کنار گذر آران و بیدگل- کاشان اشاره کرد و گفت: عملیات اجرای این طرح از پل شهید منصوری تا محل اتصال جاده نوش آباد- فیض آباد به میزان 6 کیلومتر در دست اجراست و تا یک ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.
او اضافه کرد: دهانه دوم پل شهید منصوری هم با پیشرفت 90 درصدی در حال اجراست و در مجموع 100 میلیارد ریال برای اجرای این طرح ها تخصیص یافته است.
شهرستان آران و بیدگل ۶۱۰ هزار هکتار وسعت دارد که ۱۰ هزار هکتار آن در محدوده شهر آران و بیدگل می باشد.
آران و بیدگل با جمعیت افزون بر 103 هزار نفر در فاصله نزدیک به 6 کیلومتری کاشان و 215 کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #بیدگل #پیشنهادی #اجرای #اراضی #هکتار #کیلومتری #اجراست #کاشان #مربوط #استفاده #منصوری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : طرح جامع شهر آران و بیدگل ابلاغ شد

*

*


X https://sport45.site/