تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 - ساعت : 18:30

کد مطلب: 48237 چاپ به اشتراگ گذاشتن

راه اندازی کانون سالمندان شهر کهریزک

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار کهریزک از راه اندازی کانون سالمندان این شهر به منظور تکریم و افزایش ضریب سلامتی این قشر در سه ماهه نخست سالجاری خبر داد.

مازندشورا:اسماعیل نعمت زاده هدف از راه اندازی کانون سالمندان را ایجاد نشاط و سلامتی دربین این قشر عنوان کرد و افزود: این کانون با همکاری و مشارکت شهرداری و مرکز بهداشت کهریزک راه اندازی می شود.
وی به بخش های پیش بینی شده در کانون سالمندان اشاره کرد و یادآورشد: برگزاری کارگاه های آموزشی، تست قندخون، فشارخون و چکاپ سلامتی، برگزاری برنامه های ورزشی، اردوهای تفریحی وهمایش های پیاده روی از جمله برنامه هایی است که جهت افزایش ضریب سلامتی سالمندان پیش بینی شده است.
وی یکی از برنامه های مهم این شهرداری را تکریم سالمندان عنوان کرد و گفت: کانون سالمندان در مراکز ورزشی و فرهنگی کهریزک جانمایی شده و تاسیس این کانون فرصت مناسبی را برای ایجاد همدلی و مشارکت اجتماعی دربین قشر سالمندان ایجاد می کند.
بخش کهریزک از توابع شهرستان ری، از شمال به بهشت زهرا(س)، از غرب به اتوبان تهران ـ قم، از شرق به باقر شهر و از جنوب به شهر حسن آباد فشافویه محصور و در فاصله 13 کیلومتری شهرستان ری واقع شده است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #سالمندان #کانون #کهریزک #برنامه #اندازی #ایجاد #سلامتی #برگزاری #شهرستان #ورزشی #دربین #عنوان #مشارکت #شهرداری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : راه اندازی کانون سالمندان شهر کهریزک

*

*


X https://sport45.site/