مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48240 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 -ساعت : 18:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

منافع مردم را معامله نخواهیم کرد

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار کرج با اشاره به جدیت شهرداری در خدمات رسانی صادقه به مردم گفت: تحت هیچ شرایطی منافع مردم و شهر را با دیگران معامله نخواهیم کرد.

مازندشورا:اصغر نصیری با اشاره به اینکه ماموریت مدیران و کارکنان شهرداری نیازمند موافقت مبدا و مقصد کار این نیروها است و نیازی به نظر اعضای شورای شهر ندارد، اظهار داشت: درهیچ جای قانون ذکر نشده که شورای شهر در انتصاب ها دخالت کند.
وی با اشاره به انتقادهای شورا درخصوص انتصاب های شهرداری کرج افزود: شهرداری در این زمینه از طریق مراجع قانونی اقدام خواهد کرد.
نصیری با بیان اینکه انتصاب مدیران از اختیارات مسلم شهردار بوده و در قانون به صراحت به آن اشاره شده است، گفت: اعضای شورای اسلامی شهر دراین زمینه مجاز به دخالت نیستند و باید بازدهی را در امور اجرایی ببینند.
وی ادامه داد : سعی شده تا نیازهای شهر را از اعضای شورای اسلامی شهر اخذ کنیم که این امر منجربه ورود غیرقانونی برخی اعضای شورای شهر به انتصاب ها شده است.
نصیری در پاسخ خبرنگاری درخصوص حالت تهاجمی اعضای شورای شهر نسبت به شهردارکرج گفت: برخی دوستان(اعضای شورا) نگاه معامله گری دارند و اتهامات آنان به شهرداری قابل پیگیری قانونی و قضایی است اما دوست نداریم وارد این فضا شویم .
وی اظهار داشت: با صبوری و نهایت احترام به اعضای شورا و صرفا به خاطر مردم از بسیاری حرف ها گذشت کردیم و خیلی از آزار و اذیت ها را نادیده گرفتیم تا منجر به تنش نشود وگرنه بسیاری از دوستان خارج از قانون توقعاتی دارند که درصورت امکان بازگو خواهیم کرد.
وی ادامه داد: می بایست، مصلحت شهر در عزل و نصب ها مد نظر قرار بگیرد چرا که ظاهرا گروهی که از ابتدا موافق من نبودند الان هم با حضورم در شهرداری کرج موافق نیستند.
نصیری گفت: با همه تنش ها فقط به کار فکر کردیم و عملکرد شهرداری از دید مسئولان نظارتی این است 
که در زمینه سالم سازی و شفاف سازی و قطع دست رانت خواران، کار کرده ایم.
وی گفت: جلوی زدو بند ها را گرفتیم اما عده ای از این مسائله ناراضی هستند اما تا آنجا که بتوانیم از منافع مردم دفاع خواهیم کرد.
درنشست امروز شورای اسلامی شهر کرج با لایحه ادامه کار 3 نفر از معاونان و قائم مقام شهرداری کرج موافقت نشد.
شورای اسلامی شهر کرج 13 عضو دارد که با انتصاب چند معاون و مدیر در شهرداری مخالف هستند.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورا - شهرداری - شورای - اعضای - انتصاب - شورای شهر - اسلامی - نصیری - قانون - اشاره - زمینه - ادامه - دارند - دوستان - گرفتیم - موافق - خواهیم - کردیم - بسیاری - درخصوص - مدیران - اینکه - معامله - موافقت - اظهار - قانونی - منافع - دخالت - نیستند -

نظر شما در مورد : منافع مردم را معامله نخواهیم کرد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*