تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 - ساعت : 18:30

کد مطلب: 48240 چاپ به اشتراگ گذاشتن

منافع مردم را معامله نخواهیم کرد

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار کرج با اشاره به جدیت شهرداری در خدمات رسانی صادقه به مردم گفت: تحت هیچ شرایطی منافع مردم و شهر را با دیگران معامله نخواهیم کرد.

مازندشورا:اصغر نصیری با اشاره به اینکه ماموریت مدیران و کارکنان شهرداری نیازمند موافقت مبدا و مقصد کار این نیروها است و نیازی به نظر اعضای شورای شهر ندارد، اظهار داشت: درهیچ جای قانون ذکر نشده که شورای شهر در انتصاب ها دخالت کند.
وی با اشاره به انتقادهای شورا درخصوص انتصاب های شهرداری کرج افزود: شهرداری در این زمینه از طریق مراجع قانونی اقدام خواهد کرد.
نصیری با بیان اینکه انتصاب مدیران از اختیارات مسلم شهردار بوده و در قانون به صراحت به آن اشاره شده است، گفت: اعضای شورای اسلامی شهر دراین زمینه مجاز به دخالت نیستند و باید بازدهی را در امور اجرایی ببینند.
وی ادامه داد : سعی شده تا نیازهای شهر را از اعضای شورای اسلامی شهر اخذ کنیم که این امر منجربه ورود غیرقانونی برخی اعضای شورای شهر به انتصاب ها شده است.
نصیری در پاسخ خبرنگاری درخصوص حالت تهاجمی اعضای شورای شهر نسبت به شهردارکرج گفت: برخی دوستان(اعضای شورا) نگاه معامله گری دارند و اتهامات آنان به شهرداری قابل پیگیری قانونی و قضایی است اما دوست نداریم وارد این فضا شویم .
وی اظهار داشت: با صبوری و نهایت احترام به اعضای شورا و صرفا به خاطر مردم از بسیاری حرف ها گذشت کردیم و خیلی از آزار و اذیت ها را نادیده گرفتیم تا منجر به تنش نشود وگرنه بسیاری از دوستان خارج از قانون توقعاتی دارند که درصورت امکان بازگو خواهیم کرد.
وی ادامه داد: می بایست، مصلحت شهر در عزل و نصب ها مد نظر قرار بگیرد چرا که ظاهرا گروهی که از ابتدا موافق من نبودند الان هم با حضورم در شهرداری کرج موافق نیستند.
نصیری گفت: با همه تنش ها فقط به کار فکر کردیم و عملکرد شهرداری از دید مسئولان نظارتی این است 
که در زمینه سالم سازی و شفاف سازی و قطع دست رانت خواران، کار کرده ایم.
وی گفت: جلوی زدو بند ها را گرفتیم اما عده ای از این مسائله ناراضی هستند اما تا آنجا که بتوانیم از منافع مردم دفاع خواهیم کرد.
درنشست امروز شورای اسلامی شهر کرج با لایحه ادامه کار 3 نفر از معاونان و قائم مقام شهرداری کرج موافقت نشد.
شورای اسلامی شهر کرج 13 عضو دارد که با انتصاب چند معاون و مدیر در شهرداری مخالف هستند.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شورا #شهرداری #شورای #اعضای #انتصاب #شورای شهر #اسلامی #نصیری #قانون #اشاره #زمینه #ادامه #دارند #دوستان #گرفتیم #موافق #خواهیم #کردیم #بسیاری #درخصوص #مدیران #اینکه #معامله #موافقت #اظهار #قانونی #منافع #دخالت #نیستند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : منافع مردم را معامله نخواهیم کرد

*

*


X https://sport45.site/