تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 - ساعت : 18:30

کد مطلب: 48243 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حرکت کاروان گل‌های بهاری در سطح شهر تهران

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرتهران با اشاره به برپایی شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه، از حرکت کاروان گل های بهاری در سطح شهر خبر داد.

مازندشورا:علی محمد مختاری با بیان اینکه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه، تجهیزات پارکی و صنایع وابسته از 17 تا 21 اردیبهشت ماه در مجتمع نمایشگاهی گفت و گو (محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران) برگزار می شود، اظهار کرد: در این نمایشگاه 5 روزه تولید کنندگان داخلی و خارجی گل های شاخه بریده، گیاهان آپارتمانی و فضای باز و همچنین تولید کنندگان ملزومات و نهاده های کشاورزی و ابزار آلات باغبانی حاضر شده و آخرین دستاوردهای خود را در این حوزه ارائه می دهند.

مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرتهران ضمن اشاره به استقبال شهروندان از حرکت کاروان های گل در سطح شهر گفت: همزمان با برپایی شانزدهمین نمایشگاه گل و گیاه، کاروان گل های بهاری نیز در سطح شهر به حرکت درآمده و شهروندان را به بازدید از نمایشگاه دعوت می کند.

وی با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ گیاه پروری، جلب مشارکت های مردمی در افزایش سرانه فضای سبز و حفظ و نگهداری از محیط زیست از دستاوردهای برگزاری  نمایشگاه های گل و گیاه افزود: ترغیب بازدید کنندگان به نگهداری و پرورش گل و گیاه، آشنایی شهروندان و علاقمندان با گونه های مختلف و نادر گیاهی، حمایت از تولید کنندگان داخلی و جذب سرمایه گذاران و ایجاد موقعیت شغلی در زمینه گل و گیاه و صنایع وابسته از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

به گفته مختاری این نمایشگاه هر روز از ساعت 10 صبح تا 21 در ضلع جنوبی بوستان گفت و گو پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #نمایشگاه #کنندگان #کاروان #شهروندان #تولید #تهران #بوستان #اشاره #نگهداری #بازدید #دستاوردهای #وابسته #مختاری #بهاری #اینکه #شانزدهمین #صنایع #داخلی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : حرکت کاروان گل‌های بهاری در سطح شهر تهران

*

*


X https://sport45.site/