مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48246 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 -ساعت : 20:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

احداث ۵ میدان در شهر گرگان

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردارگرگان از در دستور قرار گرفتن ساخت پنج میدان در شهر گرگان خبر داد و گفت: خرید ۲۰ دستگاه اتوبوس جدید شهری از بودجه داخلی شهرداری پیش بینی شده است.

مازندشورا:عبدالرضا دادبود، عصر چهارشنبه در مراسم ابلاغ بودجه سال ۹۷ شهرداری گرگان، اظهار کرد: امید داریم که بودجه ای که برای شهرداری در نظر گرفته ایم سبب پویایی و تحرک در شهر شود.

وی افزود: براساس برنامه ها و شعارهای مدیریت شهری، چشم انداز شهرداری و اقدامات گذشته و نگاه های نو این بودجه پیش بینی شده است.

دادبود گفت: امیدواریم که این برنامه ها به سمتی برود که در افق بلند مدت، شهر بتواند جهش خوبی در بخش های مختلف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی تجربه کند.

وی با بیان این که مطالعات مختلف و آماده سازی زیرساخت ها از جمله عکس برداری هوایی و مطالعاتی در قالب طرح جامع گردشگری تدوین خواهیم کرد، کرد: همچنین برای ریز پهنه بندی زلزله در سال ۹۷، اعتباری درنظر گرفته شده است.

دادبود گفت: در بحث سیما و منظرشهری نیاز به چهارچوب درستی داریم تا زیرساخت های آن را انجام دهیم، همچنین پدافند غیرعامل و پیوست های فرهنگی و اجتماعی پروژه ها هم از جمله دیگر برنامه هاست.

شهردارگرگان گفت: در بخش احداث کانال و دفع آب های سطحی، مرمت و پوشش انهار پروژه هایی تعریف شده است.

وی تصریح کرد: برای بهبود عبور و مرور ساخت پنج میدان در دستور کار قرار گرفته و از این تعداد سه میدان در اردیبهشت ماه سال جاری شروع خواهد شد.

دادبود اظهار کرد: خرید پل های مکانیزه، ایمن سازی پیاده ها، احداث پل های عابر پیاده به ویژه در کمربندی در سال ۹۷ پیش بینی شده است تا با کمک بخش خصوصی انجام گیرد.

وی گفت: به بافت قدیم شهر گرگان ورود پیدا خواهیم کرد و مطالعات آن انجام شده است و امیداریم توسعه گرگان با محوریت گردشگری اتفاق بیفتد.

دادبود افزود: افزایش پارکینگ های عمومی را از سال گذشته آغاز کرده ایم و پارکینک های موقت زیادی اضافه و اولین پارکینک مکانیزه را در سال ۹۷ اجرا خواهیم کرد.

وی گفت: مطالعات واجرای فاز اول بی آرتی، خرید تجهیزات ترافیکی، هوشمند سازی پارکینگ ها،ساماندهی ورودی های شهر هم ازدیگر برنامه های ماست.

وی با بیان اینکه دیواره سازی رودخانه ها را در سال ۹۷ پی خواهیم گرفت، گفت: ۲۰ دستگاه اتوبوس شهری از بودجه داخلی پیش بینی شده که تقاضا داریم افزایش یابد چراکه اگر تحقق پیدا کند شاهد تحول خوبی خواهیم بود.

دادبود اظهار کرد: احداث و تکمیل فضاهای ورزشی، احداث فضاهای فرهنگی با کمک بخش خصوصی و به تاسیسات رفاهی و گردشگری هم ورود پیدا خواهیم کرد.

شهردارگرگان گفت: در بخش محله محوری و توسعه فضای سبز محلات برنامه هایی داریم و تدوین سند توسعه محلات را هم انجام خواهیم داد.

وی ادامه داد: ظرفیت اقتصادی و فرهنگی محلات باید احصا شود و تدوین سند با رویکرد مشارکت صورت گیرد تا در سال های آینده به توسعه محلات کمک کنیم.

دادبود در پایان از تاسیس دو ایستگاه آتش نشانی جدید در سطح شهر گرگان خبر داد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دادبود - خواهیم - برنامه - گرگان - احداث - داریم - توسعه - فرهنگی - محلات - بودجه - گردشگری - تدوین - مطالعات - شهرداری - اظهار - میدان - گرفته - خصوصی - افزایش - پارکینگ - فضاهای - پارکینک - پیاده - شهردارگرگان - زیرساخت - گذشته - مختلف - افزود - همچنین - اقتصادی - پروژه - مکانیزه -

نظر شما در مورد : احداث ۵ میدان در شهر گرگان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*