مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48247 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 -ساعت : 20:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بودجه سال ۹۷ شهرداری گرگان ابلاغ شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: بودجه سال ۹۷ شهرداری گرگان و سازمان های تابعه گرگان ابلاغ شد و این بودجه نسبت به سال گذشته ۱۳ درصد رشد داشته است.

مازندشورا:فائزه عبداللهی، عصر چهارشنبه در مراسم ابلاغ بودجه سال ۹۷ شهرداری گرگان، اظهار کرد: طی جلسات مکرری که در سال ۹۶ داشتیم، در آخرین روزهای سال ۹۶ توانستیم بودجه را تصویب کنیم.

رئیس شورای شهر گرگان اظهار کرد: اسناد بالادستی و نگاه به حمل و نقل شهری و مباحث مختلف بازآفرینی شهر را در بودجه گنجاندیم.

وی افزود: ارائه خدمات برای رفع مسائل و مشکلات مردم موجب افزایش رضایت مندی از نظام می شود و باید در این حـوزه تلاش بیشتری به خرج دهیم.

عبداللهی با بیان این که پیگیری در آمدهای پایدار و معوقات در دستور کارشهرداری قرار گرفته است، افزود: سعی کردیم مدیریت هزینه داشته باشیم و توجه به فناوری را هم در دستور کار قرار دهیم.

وی اظهار کرد: جذب سرمایه گذار، ارزش نهادن به بافت تاریخی، بهبود عبور و مرور و ... از جمله برنامه هایی است که در بودجه گنجانده شده است.

عبداللهی با بیان این که تا کنون ۱۰ کشته  در محور کمربندی گرگان داشته ایم، افزود: امیدواریم سریعتر بودجه کمربندی جدید گرگان با همت و یاری استانداری محقق شود.

وی افزود: بر این اساس بودجه شهرداری گرگان به مبلغ ۲۵۰ میلیارد تومان که شامل ۱۰۸ میلیارد تومان اعتبارات جاری با ۴۳/۲۰ درصد از کل بودجه و ۱۴۲ میلیارد تومان تومان اعتبارات عمرانی با ۵۶.۸۰ درصد از کل بودجه در نظر گرفته شده است.

رئیس شورای شهر گرگان گفت: در اجرای بند دو از ماده ۴۵ قانون شهرداری ها و بند ۱۲ ماده ۷۶ قانون شوراها بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری گرگان به مبلغ ۲۵۰ میلیارد تومان و با رشد حدود ۱۳ درصد نسبت به بودجه سال گذشته و در قالب اهداف و راهبرد ها و سیاست های بودجه ای سال ۱۳۹۷ ابلاغی از سوی وزارت محترم کشور و با رویکرد های اصلی متناسب با برنامه های اعلامی بر اساس اصول توسعه مشارکت، محله محوری، توجه به فرهنگ و زیرساخت های فرهنگی، توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی، برنامه ریزی برای ایجاد شهر هوشمند، خلاق، مشارکت پذیر، عدالت محور و کارآفرین و با اهداف مشروحه ذیل تدوین و تقدیم می شود.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان تصریح کرد: احصاء وظایف برای برون‌سپاری، ایمن‌سازی شهر در برابر سوانح و حوادث غیرمترقبه، توسعه و نوسازی ناوگان حمل‌ونقل، بازسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده، اولویت‌بندی پروژه‌های عمرانی و ایجاد درآمدهای پایدار از مهم‌ترین وظایف شهرداری در سال ۹۷ است.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بودجه - گرگان - شهرداری - تومان - افزود - شورا - میلیارد - برنامه - شورای - عبداللهی - اظهار - توسعه - مشارکت - شورای شهر - اهداف - نوسازی - وظایف - ایجاد - کمربندی - دستور - پایدار - ابلاغ - گرفته - سرمایه - عمرانی - اعتبارات - قانون -

نظر شما در مورد : بودجه سال ۹۷ شهرداری گرگان ابلاغ شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*