مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48249 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 -ساعت : 20:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

طراحی پروفایل شهروندی برای شهروندان اصفهانی

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیر فناوری اطلاعات معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری اصفهان گفت: شهروندان اصفهان با مشارکت شرکت فاوا دارای پروفایل شهروندی خواهند شد.

مازندشورا: مهدی شایق ظهر چهارشنبه در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه اظهار داشت: خدمات الکترونیکی شهرداری اصفهان به سه دسته اطلاع رسانی، تعامل و تراکنشی تقسیم بندی می‌شود.

وی بیان داشت: هر شهروند با داشتن یوزر و پسورد می تواند انواع خدمات شهرداری از جمله تراکنش و اطلاع رسانی ها را دریافت کند و از طریق پروفایل شهروندی پاسخ های خود را دریافت کند.

مدیر فناوری اطلاعات معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری اصفهان اضافه کرد: موارد امنیتی و زیر ساخت‌ها در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

وی با اعلام اینکه گسترش خدمات الکترونیک شهرداری از اهم برنامه‌های این سازمان است، ادامه داد: با مشارکت بخش خصوصی و شرکت فاوا پروژه پروفایل شهروندی را تعریف کردیم.

شایق گفت: ارائه خدمات الکترونیکی شهرداری در راستای رفاه حال مردم تعریف شده است و برای تسهیل کار بدنبال توسعه این نوع خدمات و شهر الکترونیکی هستیم که نیاز به یکسری از زیرساخت ها دارد و نیازمند خلاقیت و ایده های نو است.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خدمات - شهرداری - پروفایل - الکترونیکی - شهروندی - دریافت - تعریف - رسانی - اصفهان - شهروندان - اطلاع -

نظر شما در مورد : طراحی پروفایل شهروندی برای شهروندان اصفهانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها