تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 - ساعت : 20:30

کد مطلب: 48249 چاپ به اشتراگ گذاشتن

طراحی پروفایل شهروندی برای شهروندان اصفهانی

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیر فناوری اطلاعات معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری اصفهان گفت: شهروندان اصفهان با مشارکت شرکت فاوا دارای پروفایل شهروندی خواهند شد.

مازندشورا: مهدی شایق ظهر چهارشنبه در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه اظهار داشت: خدمات الکترونیکی شهرداری اصفهان به سه دسته اطلاع رسانی، تعامل و تراکنشی تقسیم بندی می‌شود.

وی بیان داشت: هر شهروند با داشتن یوزر و پسورد می تواند انواع خدمات شهرداری از جمله تراکنش و اطلاع رسانی ها را دریافت کند و از طریق پروفایل شهروندی پاسخ های خود را دریافت کند.

مدیر فناوری اطلاعات معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری اصفهان اضافه کرد: موارد امنیتی و زیر ساخت‌ها در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

وی با اعلام اینکه گسترش خدمات الکترونیک شهرداری از اهم برنامه‌های این سازمان است، ادامه داد: با مشارکت بخش خصوصی و شرکت فاوا پروژه پروفایل شهروندی را تعریف کردیم.

شایق گفت: ارائه خدمات الکترونیکی شهرداری در راستای رفاه حال مردم تعریف شده است و برای تسهیل کار بدنبال توسعه این نوع خدمات و شهر الکترونیکی هستیم که نیاز به یکسری از زیرساخت ها دارد و نیازمند خلاقیت و ایده های نو است.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #خدمات #شهرداری #پروفایل #الکترونیکی #شهروندی #دریافت #تعریف #رسانی #اصفهان #شهروندان #اطلاع

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : طراحی پروفایل شهروندی برای شهروندان اصفهانی

*

*