مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4825 -تاریخ انتشار : سه شنبه 05 مرداد 1395 -ساعت : 11:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دنیامالی دویست و هفتاد و نهمین جلسه شورا:

اختلاف نظر روحانی و قالیباف سیاسی نیست

مازندشورا: احمد دنیامالی گفت: پیشنهاد می دهم رئیس جمهور دستور دهد تا در اسرع وقت و قبل از مهرماه که مسائلی همچون آلودگی با آغاز فصل پاییز و زمستان خود را نشان دهد، نشست هایی برگزار کند و همدلی بیشتر شود.

مازندشورا:

اختلاف نظر روحانی و قالیباف سیاسی نیست بلدیه| رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه رئیس جمهوری در اجلاس مهمی-نخستین اجلاس جهانی شوراها و شهرداران۲۰۱۶- در زمینه شوراها و مدیریت شهری بیاناتی داشت که بر حسب وظیفه از توجه ایشان تشکر می کنم، گفت: اگر رئیس جمهوری مملکت اجازه نداشته باشد که درباره مدیریت شهری حرف بزند پس چه کسی حرف بزند؟احمد دنیامالی در تذکر پیش از دستور دویست و هفتاد و نهمین جلسه شورا با بیان اینکه شهردار نیز به این بیانات پاسخ داد که درست هم بود، تصریح کرد: این تشتت آرا سیاسی نیست و بیشتر تضارب آرا است.
وی گفت: 3 سال است که دولت تدبیر و امید روی کار آمده است و علی رغم خیلی از بحث ها که مطروحه کارکرد مدیریت شهری و دولت به گونه ای بود که حس نمی شد اختلافی وجود دارد.
احمد دنیامالی ادامه داد: هر گاه مواضع مدیریت شهری در دولت مطرح شده، مورد توجه قرار گرفته البته باید محدودیت های دولت را بدانیم در زمینه های شبکه اقتصادی و درآمدها. از همین رو از دولت خواهش می کنم با توجه به اینکه تلاش بسیاری کرد در بازدیدها از استان های مختلف و کلان شهرها و نشست هایی برای بررسی وضعیت در شهرها برگزار کردند، برای تهران هم نشستی گذاشته شود.
دنیامالی با تاکید بر اینکه مسائل مختلفی در تهران هست همچون حریم، آلودگی هوا و ترافیک، درآمدهای پایدار و شهرسازی و خیلی از این موارد که گریبان گیر این کلانشهر است، خاطر نشان کرد: هزینه های پایتخت بایستی به چه صورت جبران شود. از همین رو پیشنهاد می دهم رئیس جمهور دستور دهد تا در اسرع وقت قبل از مهرماه که مسائلی همچون آلودگی در فصل پاییز و زمستان خودش را نشان دهد، نشست ها برگزار شود تا همدلی ها بیشتر شود. زیرا هر اختلافی بین مدیریت شهری و دولت ایجاد شود دودش به چشم مردم تهران خواهد رفت.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدیریت - اینکه - دنیامالی - تهران - آلودگی - دستور - بیشتر - اختلافی - برگزار - همچون - شهرها - شوراها - هفتاد - دویست - نهمین - سیاسی - اجلاس - جمهوری - زمینه -

نظر شما در مورد : اختلاف نظر روحانی و قالیباف سیاسی نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها