تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 - ساعت : 20:30

کد مطلب: 48250 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آغازثبت نام وانت بارها وخودروهای پلاک عمومی

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک از راه اندازی سامانه حساب شهروندی در پنل کاربران اعم از حقیقی، حقوقی و سهمیه بگیران و تسریع مدیریت سامانه ثبت نام برای کاربران،خبر داد.

مازندشورا:مصطفی قنبرنژادبا بیان این که حساب شهروندی به مانند کیف پول شخصی متقاضی در طول سال به منظور استفاده از طرح ترافیک عمل خواهد کرد گفت : سامانه حساب شهروندی در پنل کاربران اعم از حقیقی، حقوقی و سهمیه بگیران و تسریع مدیریت سامانه ثبت نام برای کاربران راه اندازی شد.  

وی  بر رفع خطاهای احتمالی سامانه در زمان ثبت نام و تسریع روند ثبت اطلاعات برای شهروندان تاکید کرد و گفت:سوالات متداول شهروندان بصورت ایکون های راهنمای اطلاع رسانی در طول مراحل ثبت نام گنجانده شده است.

قنبرنژاد همچنین از استقرار تیم پاسخگو به مشکلات و سوالات احتمالی شهروندان در واحد صدور آرم سازمان ترافیک خبر داد و گفت: کارشناسان صدور آرم و نماینده ای از سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری مستقر شده که از طریق شماره گیری *۱۳۷*۵#به موضوعات و سوالات مطرح شده از سوی شهروندان پاسخ خواهند داد.

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک شهرداری تهران در ادامه با تاکید بر اینکه تمامی خودروهای وانت بار اعم از پلاک عمومی و پلاک سفید شهر تهران که سال ٩٦ آرم طرح ترافیک دریافت کرده اند، از امروز مهلت دارند نسبت به ثبت نام در سامانه طرح ترافیک سالانه اقدام کنند.  

قنبرنژاد در پایان خاطر نشان کرد: تنها ساکنین محدوده ی طرح ترافیک می توانند پس از ثبت اطلاعات خود در سامانه مدارک محل سکونت خود را به دفاتر خدمات الکترونیک ارایه دهند، ارایه مدارک سهمیه بگیران در زمانی دیگر اعلام خواهد شد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #ترافیک #سامانه #شهروندان #سوالات #اطلاعات #قنبرنژاد #تهران #ارایه #مدارک #تاکید #شهرداری #احتمالی #کاربران #شهروندی #سهمیه #بگیران #تسریع #عمومی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آغازثبت نام وانت بارها وخودروهای پلاک عمومی

*

*


X https://sport45.site/