تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 - ساعت : 21:21

کد مطلب: 48254 چاپ به اشتراگ گذاشتن

توسعه متوازن در محلات گرگان رخ دهد

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان گفت: توسعه متوازن در محلات گرگان اتفاق بیفتد.

مازندشورا:میرمحمد غراوی شامگاه چهارشنبه، در آیین ابلاغ بودجه سال ۹۷ شهرداری گرگان، اظهار کرد: حمایت های را نسبت به شهرداری در سال های گذشته داشتیم و آن را ادامه خواهیم داد.

غراوی اضافه کرد: از منابع استانی تا جایی که امکان داشته باشد به توسعه شهر گرگان کمک خواهیم کرد و امیدواریم که بودجه ۲۵۰ میلیارد تومانی شهرداری محقق شود.

وی با بیان این که هر شهری برای توسعه، سندی به عنوان طرح جامع شهری دارد، اضافه کرد: طرح تفصیلی جزئیات را مشخص می کند و دراختیار شهردار می گذارد تا بر اساس افق اقداماتی انجام شود.

غراوی گفت: طرح جامع شهری ۱۰ سال است و از زمانی که ابلاغ می شود باید براساس شاخصه هایی از جمله جمعیت اصلاح می شود.

وی افزود: در این طرح باید ساخت معابر جدید، کاربری های مسکونی، آموزشی و سایر سرانه ها در نظر گرفته شود.

غراوی اضافه کرد: طبق قانون شهرداری مکلف است سرانه ها را بر اساس استانداردها تعیین کند و بسیاری از سرانه‎های شهری ما با استانداردها فاصله دارد و باید تلاش شود تا این موارد رفع شود.

وی به توسعه متوازن در سطح شهر اشاره کرد و افزود: باید تیم کارشناسی در این راستا در نظر گرفته شود تا همه شهر به یک اندازه رشد یابد.

غراوی افزود: متناسب با درآمدهای شهرداری فعالیت‎هایی را باید مدنظر قرار دهیم تا علاوه بر عقب‎ماندگی‎ها بتوانیم برنامه‎های دقیقی را پیش بینی کنیم.

وی در پایان از اعضای شورای اسلامی شهر گرگان خواست به شهرداری برای تحقق بودجه کمک کنند تا در سال های آینده پروژه های مهم تری را اجرایی کند.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شهرداری #غراوی #توسعه #گرگان #اضافه #افزود #بودجه #گرفته #استانداردها #سرانه #خواهیم #ابلاغ #متوازن

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توسعه متوازن در محلات گرگان رخ دهد

*

*


X https://sport45.site/