مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48256 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 -ساعت : 22:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مهار طغیان آب کانال غربی فردیس

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار فردیس گفت: در پی طغیان آب کانال غربی فردیس که با ورود پرحجم آب سد بیلقان کرج باعث سرریز شدن آن به خیابان و ایجاد اختلال در عبور و مرور خودروها و آبگرفتگی برخی واحدهای مسکونی شد، شهرداری این شهر با بسیج کلیه امکانات و تجهیزات، این حادثه را مهار کرد.

مازندشورا:منوچهر غفاری افزود: طغیان آب کانال غربی فردیس و پیامدهای ناشی از آن پس از آن رخ داد که شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهی کشی استان تهران بدون هیچ گونه بررسی، پاکسازی و لایه روبی این کانال، حجم زیادی از آب سد بیلقان کرج را وارد کانال کرد. 
وی بیان کرد:با ورود این آب که بخاطر وجود اشغال و ایجاد مانع، سرریزشدن آب این کانال را در پی داشت، بخشی از خیابان ها و برخی از خانه ها در شهر فردیس را دچار آبگرفتگی کرد که با تلاش های بی وقفه عوامل شهرداری فردیس، اوضاع در این منطقه درحال بازگشت به روال عادی است، ضمن اینکه هرگونه سهل انگاری صورت گرفته در وقوع این حادثه باید مورد بررسی و بازخواست قرار گیرد.
غفاری گفت: با به خدمت گرفتن 25 خودرو آتش نشانی،4 پمپ دیزلی آتش نشانی، 7 دستگاه لودر،8 دستگاه کمپرسی،3 دستگاه لجن کش و بیش از ٤٠ نفر از مدیران و کارگران خدمات شهری و عمرانی در محل حضور داشتند.
وی با بیان اینکه مهار طغیان آب کانال فردیس چهار ساعت به طول انجامید، افزود: این حادثه از ساعت 10 صبح امروز تا 20 شب حدود ٩٠ درصد عملیات آماده سازی محیط انجام شد.
وی اظهار داشت: برای پیشگیری از حوادث احتمالی یک واحد آتش نشانی و یک واحد هلال احمر با زدن چادر تا صبح در محل برای اسکان واحدهای مسکونی که دچار آبگرفتگی شدند ، مستقر هستند.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کانال - فردیس - طغیان - نشانی - دستگاه - حادثه - اینکه - بررسی - غفاری - افزود - آبگرفتگی -

نظر شما در مورد : مهار طغیان آب کانال غربی فردیس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*