مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48261 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 فروردین 1397 -ساعت : 23:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ارتباط قوی بین مسؤولان فرهنگی با روحانیت وجود ندارد/موسیقی نباید ابتذال و بی‌بندوباری را ترویج کند

امام جمعه شهرستان نور:

ارتباط قوی بین مسؤولان فرهنگی با روحانیت وجود ندارد/موسیقی نباید ابتذال و بی‌بندوباری را ترویج کند

مازندشورا: امام جمعه شهرستان نور با بیان اینکه ارتباط قوی بین مسؤولان فرهنگی با روحانیت و مراجع وجود ندارد، گفت: ارتباط ضعیف سبب عدم شناخت و در نتیجه بی اعتمادی می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان، نور حجت‌الاسلام قنبرعلی احمدی بعد از ظهر امروز در دیدار معاون قرآن و عترت، معاون هنری و سینمایی، مسؤول حراست اداره کل ارشاد و رئیس ارشاد نور در دفتر امام جمعه، اظهار کرد: شاید سوالی برای شما و دیگران مطرح باشد که چرا علما آنقدر به مسائل هنری به ویژه کنسرت حساس شدند و حتی در یک استان جزیره‌ای عمل می‌شود؟

وی افزود: پاسخ این سوال، عدم مدیریت وزارت ارشاد در اجرا با حفظ ماهیت ارشاد و جلب نظر علما است و دلیل آن‌هم ارتباط ضعیف بین مسؤولان با روحانیت و مراجع است که سبب عدم شناخت و اعتماد و اطمینان می‌شود.

امام جمعه شهرستان نور تصریح کرد: ارتباط اصحاب فرهنگ با ائمه جمعه اطمینان و اعتماد را ایجاد و تقویت کرده و به پیشرفت کار کمک می‌کند.

این مسؤول بیان کرد: مسؤول باید جوشش داشته و بلد کار باشد و الا جایگاه معطل می‌شود، در حوزه فرهنگ نیز مسؤول باید اطلاعات فرهنگی لازم را داشته باشد تا بتواند پاسخگو باشد.

احمدی خاطرنشان کرد: دشمن با تولید انیمیشن، عروسک، بازی‌های رایانه‌ای و... به شدت در ترویج فرهنگ ابتذال و انحراف ورود پیدا کرده و اباحی‌گری را ترویج می‌کند به همین دلیل رهبر معظم انقلاب بر این موضوع تاکید و دست‌اندرکاران را موظف به تولیدات فاخر کرد.

وی تاکید کرد: مسؤولان فرهنگی باید در اجرا کاری بکنند که مشکلی وجود نداشته باشد تا صدای اصحاب دین بلند نشود، باید طوری اجرا کنند که دلسوزان دین و متدینین اغنا شوند.

امام جمعه شهرستان نور اظهار کرد: در ابتدای نوروز هم به مسؤولان فرهنگی شهرستان تاکید کردم که از فرصت ورود گردشگران به شهرستان و استان استفاده کنند و هنر، موسیقی بومی، صنایع دستی و فرهنگ اصیل علوی را به گردشگران معرفی کنند، زیرا گردشگران هم از شنیدن موسیقی بومی و محلی لذت می‌برند.

احمدی با بیان اینکه موسیقی نباید ابتذال و بی‌بندوباری را ترویج کند، گفت: با انجام کاری که اسلام تجویز نمی‌کند نشاط واقعی ایجاد نمی‌شود بلکه نشاط مقطعی است و بعد ندامت، پشیمانی و افسردگی به دنبال دارد، نشاط حقیقی با رعایت موازین شرعی به دست می‌آید.

86023/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - ترویج - ارشاد - فرهنگ - موسیقی - مسؤول - فرهنگی - مسؤولان - ارتباط - احمدی - تاکید - ابتذال - گردشگران - ایجاد - روحانی - اصحاب - می‌کند - استان - روحانیت - بی‌بندوباری - معاون - اظهار - اعتماد - نباید - اطمینان -

نظر شما در مورد : ارتباط قوی بین مسؤولان فرهنگی با روحانیت وجود ندارد/موسیقی نباید ابتذال و بی‌بندوباری را ترویج کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*