تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 فروردین 1397 - ساعت : 11:12

کد مطلب: 48277 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کلید‌واژه‌های یک حقیقت عظیم

مدافعان حرم، پایتخت‌5، فرزند شهید مدافع حرم و اشک‌های سید‌رادین

مازندشورا: مدافعان حرم، سریال پایتخت‌5، فرزند شهید مدافع حرم سوادکوه و اشک‌های سید‌رادین قریشی را می‌توان کلید‌واژه‌های یک حقیقت عظیم توصیف‌ کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، سریال پایتخت‌ 5 با نمایش بخشی از وضعیت داعش و دلاوری رزمندگان مدافع حرم باعث برجسته‌سازی برخی از ارزش‌ها و نماد‌ها و اثر‌گذاری آن در بدنه جامعه‌ شد که نامه‌نگاری دانش‌آموز کلاس اول ابتدایی مدرسه شهید محمدی زیراب درباره شهدای مدافع حرم را می‌توان یکی از آثار مثبت آن ذکر کرد.

شهرستان سوادکوه یک شهید مدافع‌ حرم با نام شهید سید‌روح‌الله عمادی دارد که پسرش «سید‌محمد‌عماد عمادی» در کلاس اول ابتدایی مدرسه شهید محمدی زیراب تحصیل می‌کند.

به‌نظر می‌رسد سریال پایتخت‌ 5 یکی از مجموعه‌هایی است که به‌خوبی بخشی از شجاعت رزمندگان مدافع‌ حرم و پستی و رذالت گروه تکفیری «داعش» را نشان داد و اثر‌گذاری آن در موضوع را می‌توان در گفت‌وگوهای جمع‌های مختلف خانوادگی، اجتماعی و تخصصی شنید.

سید‌رادین قریشی هم در کلاس اول ابتدایی مدرسه شهید محمدی زیراب شهرستان سوادکوه تحصیل می‌کند و البته در کلاس سید‌محمد‌عماد عمادی نیست و در کلاس دیگری درس می‌خواند.

«سید‌رادین» پس از مشاهده فیلم پایتخت‌ 5 و مشاهده وحشی‌گری‌های گروه داعش و فداکاری‌های خانواده «نقی معمولی» نامه‌ای را برای «سید‌محمد‌عماد عمادی» می‌نویسد و با اشک به بازمانده شهید مدافع حرم سوادکوه تقدیم می‌کند که متن آن بدین شرح است.

«داستان شهید سید‌روح‌الله عمادی

من امروز می‌خواهم درباره شهدای مدافع حرم صحبت کنم.

وقتی دیشب سریال پایتخت را می‌دیدم، با دیدن قیافه داعشی‌ها خیلی ترسیدم.

با خودم گفتم: شهدای ما چقدر دلیر و شجاع بودند که با تمام انرژی با داعشی‌های کثیف جنگیدند.

شهید سید‌روح‌الله عمادی یکی از این شهدای دلیر بود که در شهر زیراب زندگی می‌کرد.

او خلبان هواپیما بود که به دست داعشی‌های حسود و کثیف به شهادت رسید.

روح پاک شهید سید‌روح‌الله عمادی قرین رحمت‌باد.

من اگر روزی سرباز شوم مثل شهید سید‌روح‌الله عمادی سربازی دلیر و شجاع می‌شوم.

ما راه این شهید را ادامه می‌دهیم و یار فرزندش هستیم.

 

 

مدافعان حرم، سریال پایتخت‌5 ، فرزند شهید مدافع حرم سوادکوه و اشک‌های سید‌رادین قریشی می‌تواند کلید‌واژه‌های یک حقیقت عظیم باشد.

انتهای پیام/86015/ح


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #عمادی #مدافع #سوادکوه #سید‌روح‌الله #سریال #زیراب #شهدای #می‌کند #مدرسه #محمدی #سید‌محمد‌عماد #ابتدایی #پایتخت‌ #شهرستان #مدافعان #پایتخت‌5 #تحصیل #حقیقت #مشاهده #فرزند #سید‌رادین قریشی #می‌توان #کلید‌واژه‌های #اثر‌گذاری #سید‌رادین #درباره #رزمندگان #اشک‌های #مدافع‌

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مدافعان حرم، پایتخت‌5، فرزند شهید مدافع حرم و اشک‌های سید‌رادین

*

*


X https://sport45.site/