مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4828 -تاریخ انتشار : سه شنبه 05 مرداد 1395 -ساعت : 12:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نایب رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران:

استفاده از فاینانس‌های خارجی به نفع مدیریت شهری است

مازندشورا: نایب رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی استفاده از فاینانس‌های خارجی در مقایسه با فاینانس‌های داخلی از منفعت بیشتری برای مدیریت شهری برخوردار است، گفت: قطعا استفاده از فاینانس‌های خارجی می‌تواند کاهش هزینه‌های شهرداری تهران را به همراه داشته باشد.

مازندشورا:

بلدیه| اسماعیل دوستی در دویست و هفتاد و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری گفت: امروز در تمام دنیا استفاده از منابع بانکی و فاینانس‌های داخلی و خارجی متداول است. شهرداری تهران نیز از این قاعده استفاده کرده و پس از انجام بررسی‌های لازم برای اجرای پروژه‌ها از فاینانس‌های داخلی و خارجی استفاده شده است.وی افزود: باید کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران به همراه معاونت مالی شهرداری تهران به صورت مشترک میزان طلب شهرداری تهران از شهروندان این شهر را محاسبه کند. معتقدم رقم‌های اعلام شده تا به امروز در این حوزه بسیار ناچیز بوده است، در حالیکه در واقعیت این رقم قطعا بالاتر از رقم اعلام شده است.
نایب رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران خطاب به معاونت مالی شهرداری تهران تاکید کرد: آیا شهروندان شهر تهران تنها 1600 میلیارد تومان به شهرداری بدهکاری دارند. قطعا بدهی شهروندان بیشتر از این رقم خواهد بود.
وی همچنین در خصوص میزان بدهی شهرداری تهران به پیمانکاران، گفت: آیا در پروژه‌هایی که پیمانکاران از بانک‌های مختلف از جمله بانک شهر تسهیلات دریافت کردند و ما ضمانت این تسهیلات را انجام داده‌ایم، جزو بدهی شهرداری تهران به پیمانکار محاسبه شده است یا خیر؟ حتما باید در گزارش ارائه شده این موارد به صورت تفکیک شده اعلام می‌شد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - شهرداری - شورای - استفاده - کمیسیون - شهروندان - شورای شهر تهران - فاینانس‌های - خارجی - اعلام - پیمانکاران - تسهیلات - معاونت - امروز - داخلی - میزان - محاسبه -

نظر شما در مورد : استفاده از فاینانس‌های خارجی به نفع مدیریت شهری است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها