مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48286 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 فروردین 1397 -ساعت : 14:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بسیاری از معضلات مشکلات فرهنگی  با حرکت جهادی رفع می‌شود

معاون سازمان تبلیغات اسلامی:

بسیاری از معضلات مشکلات فرهنگی با حرکت جهادی رفع می‌شود

مازندشورا: معاون امور مجلس و استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: باید با خدمت صادقانه و حرکت جهادی در رفع بسیاری از معضلات و مشکلات فرهنگی موثر واقع شوند و این با اقدام و عمل جهادی امکان‌پذیر است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام علی دارابی ظهر امروز در جمع مدیران، معاونان و رؤسای ادارات و نمایندگی‌های تبلیغات اسلامی در مشهد مقدس اظهار کرد: فعالیت های فرهنگی اثرگذار و مطلوب می تواند در کاهش حوزه آسیب های اجتماعی موثر واقع شود .

وی با تسلیت به‌مناسبت سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع) و با قدردانی از فعالیت‌های صورت گرفته در سال گذشته از سوی سازمان تبلیغات اسلامی مازندران، بیان کرد: شاخص‌های مدیریت فرهنگی از منظر مقام معظم رهبری باید در سازمان تبلیغات اسلامی اولویت همه فعالیت‌های ما قرار گیرد.

معاون امور مجلس و استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی با توجه به دغدغه مقام معظم رهبری در خصوص گسترش آسیب‌های اجتماعی در کشور ، افزود: مسئله رصد و بررسی آسیب‌های اجتماعی در مناطق حساس و آسیب‌پذیر استان باید شناسایی شود و جزء فعالیت‌های فرهنگی ویژه در کارگروه فعالیت‌های فرهنگی استان قرار گیرد.

این مسؤول نسبت به قرار دادن سه استان در بررسی آسیب‌های اجتماعی به عنوان پایلوت در سال گذشته سخن گفت و تصریح کرد: سطح فعالیت‌های فرهنگی و تاثیرگذار در مناطق آسیب‌پذیر و حساس باید اولویت قرار گیرد و اثرگذاری فعالیت‌ها در طول سال ارزیابی و مورد بررسی قرار گیرد.

دارابی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع افزایش طلاق در کشور اشاره کرد و ادامه داد: حضور برخی مراکز مشاوره و کارشناسان و مشاوران دینی و خانواده در فعالیت‌های فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی بسیار حائز اهمیت است و این مراکز مشاوره و کارشناسان امور خانواده و ازدواج می‌تواند زمینه رفع بسیاری از این مشکلات را برطرف کند.

وی در پایان با اشاره به برخی مطالبات رهبر معظم انقلاب در حوزه فرهنگ دینی، خاطرنشان کرد: ادارات و نمایندگی‌های تبلیغات اسلامی سراسر کشور به عنوان قرارگاه‌های فرهنگی مطرح هستند و باید با خدمت صادقانه و حرکت جهادی در رفع بسیاری از معضلات و مشکلات فرهنگی موثر واقع شوند و این با اقدام و عمل جهادی امکان‌پذیر است.

در ادامه این جلسه علیرضا هوشیار معاون امور اداری، مالی و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی کشور نیز با اشاره به بیانات نوروزی رهبر معظم انقلاب و شعار سال مقام معظم رهبری در خصوص (حمایت از کالای ایرانی ) گفت: شعار سال مقام معظم رهبری یک نقشه راه در حوزه اقتصاد برای مردم و مسؤولان است و الزامات این نقشه راه باید در همه رده‌های مختلف اجرایی، به ویژه در دستگاه‌های اجرایی عملیاتی شود.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرهنگی - اسلامی - تبلیغات - فعالیت‌های - رهبر - اجتماعی - رهبری - اشاره - آسیب‌های - جهادی - بسیاری - مشکلات - معاون - بررسی - استان - ادامه - مشاوره - مراکز - خانواده - اجرایی - انقلاب - کارشناسان - اولویت - ادارات - دارابی - معضلات - نمایندگی‌های - گذشته - آسیب‌پذیر - مناطق - عنوان -

نظر شما در مورد : بسیاری از معضلات مشکلات فرهنگی با حرکت جهادی رفع می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*