مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48289 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 فروردین 1397 -ساعت : 14:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مردم حامی شهردار کیاسر

جلسه‌ی علنی شورای شهر کیاسر با حضور تعدادی از شهروندان و خبرنگار مازندشورا برگزار شد

مردم حامی شهردار کیاسر

اختصاصی مازندشورا: دیروز جلسه‌ی علنی شورای شهر کیاسر با حضور محمودی شهردار این شهر، اعضای شورا و تعدادی از شهروندان برگزار شد.

اختصاصی مازندشورا: پس از بررسی تعدادی از نامه‌ها و بحث و تبادل نظر میان اعضای شورا، عملکرد شهرداری کیاسر با حضور تعدادی از شهروندان مورد بررسی قرار گرفت.
شهروندان کیاسری که برای اولین بار در جلسه‌ی علنی شورا حضور پیدا کرده بودند؛ بارها از محمودی شهردار کیاسر حمایت کردند.
ابراهیمی رئیس شورای شهر کیاسر با تاکید بر عملکرد ضعیف شهردار کیاسر عنوان کرد:  از نظر من ادامه‌ی همکاری با آقای محمودی به عنوان شهردار میسر نیست. وی افزود: اعتراض اصلی ما بر عملکرد ایشان است

در ادامه محمودی شهردار کیاسر با اشاره به افزایش درآمد‌های شهرداری، اقدامات صورت گرفته و همچنین برخی بداخلاقی‌های تعدادی از اعضای شورا، عنوان کرد: نباید با آبرو و حیثیت کسی بازی کرد. درست نیست که در سطح شهر عنوان کنیم شهردار ناکارآمد است.
محمودی ادامه داد: شورا با تشکیل جلسه با سه نفر تخلف کرده است. جلسه‌ی شورای ۵نفره باید با ۴نفر تشکیل شود؛ و این موضوع ابتدایی‌ترین قانونی است که اعضای شورا باید بدانند.
شهردار کیاسر خطاب به رئیس شورای کیاسر، گفت: بنده مهرماه شهردار شده‌ام اما شما تنها یک ماه پس از قبول مسئولیت توسط بنده با گزینه‌ی دیگری برای شهرداری مذاکره کردید.

سعیدی عضو شورای کیاسر در ادامه‌ی جلسه گفت: دیگر اعضای شورا ابتدا باید کارکرد خود را مشخص کنند و سپس موضوع عدم توانمندی شهردار را مطرح کنند. وی افزود: باید قضاوت را به دست مردم بسپاریم. باید زمانی در اختیار شهردار قرار بگیرد تا بتواند بیلان کاری ارائه دهد. یک فصل سرد از مدت شهرداری محمودی گذشته است و باید حداقل یک فصل گرم به وی زمان دهیم.

موسوی دیگر عضو شورای کیاسر در پی فضای ملتهب جلسه گفت: حضار تنها باید به صحبت ها گوش فرا دهند. اگر بنا به صحبت حضار باشد باید جلسه‌ی پرسش و پاسخ ترتیب داد.

معین رضایی کلانتری سخنگوی شورای شهر کیاسر با اشاره به شرایط موجود، گفت: باید از مردم بابت به وجود آمدن این شرایط عذرخواهی کنیم.
رضایی کلانتری ادامه داد: برنامه‌ی شهردار یک برنامه‌ی طولانی مدت است. محمودی ثابت کرد که ارتباط موثر و مناسبی با شهروندان دارد. من مجددا محمودی را به عنوان گزینه‌ی شهرداری کیاسر معرفی می‌کنم.

سخنگوی شورای کیاسر افزود: امروز شهروند و شهردار در حال آسیب دیدن هستند. باید به شهردار فرصت داد. ابقا و یا برکناری شهردار مطرح نیست‌. اگر اعضا تصمیم به برکناری دارند باید موضوع استیضاح را مطرح کنند.

در این میان شهروندان حاضر در جلسه باز هم  حمایت خود را از محمودی شهردار کیاسر اعلام کردند.

در پایان، جلسه پس از کش و قوس های فراوان و بحث میان اعضای شورا، شهردار و شهروندان بی نتیجه ماند!لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندشورا - کیاسر - مازندران - ساری - شورای شهر - شهرداری -

نظر شما در مورد : مردم حامی شهردار کیاسر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*