مردم حامی شهردار کیاسر

تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 فروردین 1397 - ساعت : 14:56

کد مطلب: 48289 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جلسه‌ی علنی شورای شهر کیاسر با حضور تعدادی از شهروندان و خبرنگار مازندشورا برگزار شد

مردم حامی شهردار کیاسر

اختصاصی مازندشورا: دیروز جلسه‌ی علنی شورای شهر کیاسر با حضور محمودی شهردار این شهر، اعضای شورا و تعدادی از شهروندان برگزار شد.

اختصاصی مازندشورا: پس از بررسی تعدادی از نامه‌ها و بحث و تبادل نظر میان اعضای شورا، عملکرد شهرداری کیاسر با حضور تعدادی از شهروندان مورد بررسی قرار گرفت.
شهروندان کیاسری که برای اولین بار در جلسه‌ی علنی شورا حضور پیدا کرده بودند؛ بارها از محمودی شهردار کیاسر حمایت کردند.
ابراهیمی رئیس شورای شهر کیاسر با تاکید بر عملکرد ضعیف شهردار کیاسر عنوان کرد:  از نظر من ادامه‌ی همکاری با آقای محمودی به عنوان شهردار میسر نیست. وی افزود: اعتراض اصلی ما بر عملکرد ایشان است

در ادامه محمودی شهردار کیاسر با اشاره به افزایش درآمد‌های شهرداری، اقدامات صورت گرفته و همچنین برخی بداخلاقی‌های تعدادی از اعضای شورا، عنوان کرد: نباید با آبرو و حیثیت کسی بازی کرد. درست نیست که در سطح شهر عنوان کنیم شهردار ناکارآمد است.
محمودی ادامه داد: شورا با تشکیل جلسه با سه نفر تخلف کرده است. جلسه‌ی شورای ۵نفره باید با ۴نفر تشکیل شود؛ و این موضوع ابتدایی‌ترین قانونی است که اعضای شورا باید بدانند.
شهردار کیاسر خطاب به رئیس شورای کیاسر، گفت: بنده مهرماه شهردار شده‌ام اما شما تنها یک ماه پس از قبول مسئولیت توسط بنده با گزینه‌ی دیگری برای شهرداری مذاکره کردید.

سعیدی عضو شورای کیاسر در ادامه‌ی جلسه گفت: دیگر اعضای شورا ابتدا باید کارکرد خود را مشخص کنند و سپس موضوع عدم توانمندی شهردار را مطرح کنند. وی افزود: باید قضاوت را به دست مردم بسپاریم. باید زمانی در اختیار شهردار قرار بگیرد تا بتواند بیلان کاری ارائه دهد. یک فصل سرد از مدت شهرداری محمودی گذشته است و باید حداقل یک فصل گرم به وی زمان دهیم.

موسوی دیگر عضو شورای کیاسر در پی فضای ملتهب جلسه گفت: حضار تنها باید به صحبت ها گوش فرا دهند. اگر بنا به صحبت حضار باشد باید جلسه‌ی پرسش و پاسخ ترتیب داد.

معین رضایی کلانتری سخنگوی شورای شهر کیاسر با اشاره به شرایط موجود، گفت: باید از مردم بابت به وجود آمدن این شرایط عذرخواهی کنیم.
رضایی کلانتری ادامه داد: برنامه‌ی شهردار یک برنامه‌ی طولانی مدت است. محمودی ثابت کرد که ارتباط موثر و مناسبی با شهروندان دارد. من مجددا محمودی را به عنوان گزینه‌ی شهرداری کیاسر معرفی می‌کنم.

سخنگوی شورای کیاسر افزود: امروز شهروند و شهردار در حال آسیب دیدن هستند. باید به شهردار فرصت داد. ابقا و یا برکناری شهردار مطرح نیست‌. اگر اعضا تصمیم به برکناری دارند باید موضوع استیضاح را مطرح کنند.

در این میان شهروندان حاضر در جلسه باز هم  حمایت خود را از محمودی شهردار کیاسر اعلام کردند.

در پایان، جلسه پس از کش و قوس های فراوان و بحث میان اعضای شورا، شهردار و شهروندان بی نتیجه ماند!


برچسب ها : #مازندشورا #کیاسر #مازندران #ساری #شورای شهر #شهرداری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مردم حامی شهردار کیاسر

*

*


X https://sport45.site/