مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48292 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 فروردین 1397 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دستگیری سارق حرفه ای با 18 فقره سرقت در بابلسر

فرمانده انتظامی بابلسر خبر داد

دستگیری سارق حرفه ای با 18 فقره سرقت در بابلسر

مازندشورا: فرمانده انتظامی بابلسر از دستگیری سارق حرفه‌ای اماکن خصوصی و ساختمان‌های در حال احداث با 18 فقره سرقت خبر داد.

مازندشورا:عبدالله رضوانی امروز در شهرستان بابلسر، از دستگیری سارق حرفه‌ای با 18 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی و ساختمان‌های در حال احداث، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با تحقیقات و بررسی‌های انجام‌شده، موفق شدند متهم را شناسایی و ضمن هماهنگی با مرجع قضایی، در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی بابلسر خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی‌های انجام‌شده، تاکنون به 18 فقره سرقت اماکن خصوصی و ساختمان‌های نیمه‌کاره اعتراف کرد.

این مسؤول تصریح کرد: در بازدید از محل اختفای متهم، مقادیر زیادی اموال مسروقه از قبیل سیم برق، میله گرد، پمپ آب، شیرآلات ساختمانی و ... به ارزش تقریبی 300 میلیون ریال کشف شد.

رضوانی در پایان با اشاره به اینکه متهم به مرجع قضایی معرفی شد، از شهروندان خواست ضمن مراقبت از ساختمان‌های در حال احداث خود، با استفاده از نگهبان شب یا قفل مطمئن، در صورت مشاهده افراد مشکوک در اطراف محل کار یا سکونت، مراتب را سریعاً به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند.

انتهای پیام /86052/ح


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بابل - بابلسر - ساختمان‌های - احداث - مأموران - قضایی - انجام‌شده - اماکن - دستگیری - انتظامی - رضوانی - شهرستان - فرمانده - خصوصی -

نظر شما در مورد : دستگیری سارق حرفه ای با 18 فقره سرقت در بابلسر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها