مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48293 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 فروردین 1397 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جمهوری اسلامی ایران الگویی موفق در بین کشورهای منطقه و جهان

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران مطرح کرد

جمهوری اسلامی ایران الگویی موفق در بین کشورهای منطقه و جهان

مازندشورا: مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: امروز دشمنان در جهت ناکارآمد جلوه دادن انقلاب اسلامی هزاران میلیارد دلار هزینه می کنند ولی انقلاب اسلامی به عنوان یک الگو و مدل نوین برای کشورهای منطقه و جهان مطرح است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام ناصر شکریان‌امیری ظهر امروز در اولین گردهمایی مدیران، معاونان و روسای ادارات و نمایندگی‌های تبلیغات اسلامی استان در مشهد مقدس ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) و با اشاره به اینکه اخلاص و تواضع دو بال حرکت برای رسیدن به تعالی در انسان است ، اظهار کرد: منصب‌ها و مدیریت‌ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی فقط در جهت خدمت برنامه‌ریزی شده است و باید از این فرصت برای خدمت به هموطنان در نظام اسلامی استفاده کنیم و تکریم این مردم بصیر و شایسته خود نوعی عبادات است.

وی با اشاره به بیانات نوروزی رهبر معظم انقلاب و سخنان ارزشمند ایشان در حرم مطهر رضوی در ابتدای سال، افزود: خطاب رهبر معظم انقلاب درباره شعار سال(حمایت از کالای ایرانی ) هم به مردم و هم به مسؤولان بود و این یعنی همان همدلی و هم زبانی مردم و مسؤولان در جهت تحقق شعار سال و همه باید برای اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی همت مضاعف و تلاش مضاعف داشته باشند و در بحث تبلیغ درباره شعار سال از ظرفیت شبکه‌های تبلیغی برای تقویت و حمایت از خرید کالای ایرانی باید بیشترین بهره را ببریم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به اینکه اخلاص و تقوا در کار به عنوان دو بال در مسیر حرکت انسان است ، تصریح کرد: اخلاص، تقوا و تواضع به عنوان دو بال در مسیر حرکت انسان است و می‌تواند انسان را به متعالی‌ترین مرحله از پیشرفت و سعادت برساند.

این مسؤول با اشاره به چهلمین سال عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی، تاکید کرد: نظام سلطه و کشورهای استکباری با همکاری برخی کشورهای مرتجع در منطقه درصدد ضربه زدن به محور مقاومت و در راس آن نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و بابت این خصومت‌ها هزاران میلیارد دلار هزینه پرداخت می‌کنند و اصلی‌ترین اهداف انها ، ناکارآمد جلوه دادن مدل مدیریت جمهوری اسلامی است که به فضل الهی موفق نبوده و نیستند و حتی امروز مدل انقلاب اسلامی به عنوان الگویی برتر در منطقه و جهان مطرح است.

شکریان‌امیری در بخش دیگری از سخنان خود به برخی فعالیت‌های فرهنگی در سال 1396 اشاره کرد و ادامه داد: تلاش‌ها و فعالیت‌ها در حوزه فرهنگ باید هدفمند و برنامه‌ریزی شده باشد و هرگونه فعالیتی که جهادی صورت گیرد نتایج مثبتی خواهد داشت و آثار و برکات آن ملموس‌تر خواهد بود.

وی مسئله مهدویت را مختص به زمان و مکان خاص ندانست و اظهار کرد: مسئله مهدویت تنها به روز جمعه اختصاص ندارد و باید برای منتظر واقعی همه لحظه‌ها، دقیقه‌ها و ساعت‌ها ارزشمند باشد در جهت ترویج فرهنگ مهدوی و رضایت امام عصر (عج) که ما هم در دستگاه‌های فرهنگی موظف هستیم برای ترویج فرهنگ مهدوی اهتمام بیشتری داشته باشیم.

این محقق و پژوهشگر علوم دینی و حوزوی با اشاره به برگزاری اولین گردهمایی را در جوار حرم ملکوتی حضرت ثامن الحجج آقا علی بن موسی الرضا(ع) بسیار مهم و ارزشمند دانست و خاطرنشان کرد: آغاز و شروع فعالیت‌های فرهنگی در سال جدید در جوار ملکوتی حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) هم یکی از نشانه‌های الطاف این امام رئوف است و باید از خود حضرت در جهت برکت دادن به کار و تلاش مان مدد بجوییم و سبک زندگی ایشان را الگوی خود قرار دهیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در پایان با اشاره به شهادت جمعی از رزمندگان جبهه مقاومت در جبهه سوریه توسط رژیم اشغالگر و منحوس صیهونیستی به ویژه شهدای مدافع حرم ایران اسلامی ، گفت: ما میراث‌دار امام روح الله(ره) و شهداء هستیم و باید قدردان این همه مجاهدت‌ها و جانفشانی باشیم و هر لحظه از زندگی باید از حلاوت نگاه این شهداء غافل نباشیم.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسلامی - اشاره - جمهوری - انسان - تبلیغات - مدیرکل - عنوان - اخلاص - فرهنگ - ارزشمند - فرهنگی - مازندران - کشورهای - منطقه - انقلاب - مهدویت - مقاومت - فعالیت‌های - مسئله - باشیم - زندگی - شهداء - رهبر - الرضا - الحجج - مهدوی - هستیم - ملکوتی - ترویج - درباره - گردهمایی - شهادت - اینکه - اولین - امروز - الگویی - شکریان‌امیری - تواضع - اظهار - ایرانی - مسؤولان - اهداف - کالای - حمایت - برنامه‌ریزی - سخنان - مضاعف -

نظر شما در مورد : جمهوری اسلامی ایران الگویی موفق در بین کشورهای منطقه و جهان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*