مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48295 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 فروردین 1397 -ساعت : 17:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رفع تصرف ۳۰ هکتار از اراضی دولتی در استان بوشهر

در سال ۹۶ صورت گرفت:

رفع تصرف ۳۰ هکتار از اراضی دولتی در استان بوشهر

مازندشورا: فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی استان بوشهر از رفع تصرف ۳۰ هکتار از اراضی دولتی به ارزش ۴۴۶ میلیارد ریال در سال ۹۶ خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر، سرهنگ دوم اکبر صیادی گفت: یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن در راستای منویات مقام معظم رهبری اقدامات مؤثر و پیشگیرانه‌ای را در سال ۹۶ به اجرا گذارده است و در نیل به اهداف ترسیمی و تدابیر ابلاغی ۳۰ هکتار از اراضی دولت که اشخاص ناآگاه به قانون قصد تصرف عدوانی آن را داشته‌اند بلافاصله توسط عوامل گشت یگان حفاظت توقیف و به مراجع قضائی معرفی شده‌اند که ارزش تقریبی این اراضی حدود ۴۴۶ میلیارد ریال بوده است.

صیادی همچنین بیان کرد: در اجرای دستور مقام محترم قضائی تعداد ۷ فقره حکم ابلاغی با استعانت از ایزد منان و مساعدت نیروی انتظامی به اجرا گذارده شد و طی آن میزان ۳۳۷ هکتار از اراضی تصرفی به ارزش تقریبی ۲۶۲ میلیارد ریال از ید متصرفین خارج شد.

فرمانده یگان اضافه کرد: این یگان به پشتوانه قانون بنا به دستور مقام محترم قضائی از هر گونه تجاوز و تعدی به حریم اراضی دولت ممانعت به عمل آورده قاطعانه در مقابل افراد سودجو و فرصت‌طلبی که با استفاده از ناآگاهی مردم به خصوص قشر ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه اقدام به فروش زمین‌های دولتی به آن‌ها می‌نمایند ایستاده است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اراضی - قضائی - هکتار - قانون - تقریبی - میلیارد - محترم - دستور - ابلاغی - حفاظت - استان - دولتی - بوشهر - شهرسازی - صیادی - گذارده -

نظر شما در مورد : رفع تصرف ۳۰ هکتار از اراضی دولتی در استان بوشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها