مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48298 -تاریخ انتشار : جمعه 24 فروردین 1397 -ساعت : 06:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
لیگ برتری شدن نساجی/ امتیاز کامل دیدار با نفت را کسب می‌کنیم

هافبک نوشهری نساجی مطرح کرد

لیگ برتری شدن نساجی/ امتیاز کامل دیدار با نفت را کسب می‌کنیم

مازندشورا: هافبک نوشهری نساجی درباره دیدار تیمش با نفت مسجد سلیمان می‌گوید: این دیدار هم برای ما مانند دیدارهای دیگر است و فقط به پیروزی می‌اندیشیم. تنها سه امتیاز این دیدار مورد رضایت ماست. نفت هم تیم خوبی است اما انشالله با سه امتیاز کامل از زمین خارج می‌شویم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، تیم فوتبال نساجی مازندران در دیدار هفته جاری خود در ورزشگاه وطنی موفق شد مهمانش ماشین‌سازی تبریز را با یک گل شکست دهد.

مهرداد عبدی؛ هافبک نوشهری تیم نساجی زننده تک گل برتری‌بخش نساجی‌چیان در این دیدار بود، او که با آقایی در میانه‌های میدان و با پروازی دیدنی گل پیروزی نساجی در دیداری فوق حساس را به ثمر رساند، آمادگی کامل خود را به معرض نمایش گذاشت. عبدی متولد ۳۱ مرداد ماه سال ۷۱ از شهرستان نوشهر نیز است وی سابقه بازی در تیم‌های شموشک نوشهر، پارسه تهران و گلگهر سیرجان را هم در کارنامه دارد.

در گفت‌وگویی خواندنی به سراغ این هافبک با اخلاق تیم نساجی مازندران رفتیم و شرایط فعلی خودش و تیم نساجی را از وی جویا شدیم...

*فارس فوتبالت را از کجا و در چه سالی آغاز کردی؟ پیش از نساجی سابقه حضور در چه تیم‌هایی را داری؟


فوتبالم را از مدرسه فوتبال شموشک نوشهر آغاز کردم و تا رده امید در این تیم بازی کردم. بعد از فوت مهندس درویش اوضاع باشگاه شموشک نابسامان شد که پس از آن به تیم پارسه رفتم. در تیم‌های شموشک نوشهر، پارسه تهران، گلگهر سیرجان سابقه بازی دارم و در حال حاضر هم در خدمت باشگاه نساجی هستم.

*چطور شد که در ابتدای فصل به نساجی آمدی؟
من در سال نخست فوتبالم در تیم پارسه تهران شاگرد آقای پاشازاده بودم و امسال هم طی پیشنهادی که به من داده شد بعد از هفت سال دوباره افتخار شاگردی ایشان را پیدا کردم.

*فارس: از وضعیت فعلی خودت در نساجی برای‌مان بگو؟
خدا رو شکر در حال حاضر هم خودم وضعیت خوبی دارم و هم تیم نساجی. انشالله به لطف خدا ادامه دار هم خواهد بود. انشالله در سه دیدار پایانی هم بهترین نتیجه را کسب می‌کنیم و جشن صعود می‌گیریم و دل هواداران را شاد میکنیم.

*فارس در دیدار هفته گذشته گل سه امتیازی به ثمر رساندی. پس از گلزنی چه حسی داشتی؟
در فصل جاری در دیدار هفته گذشته با تیم ماشین‌سازی توانستم اولین گلم را با پیراهن نساجی به ثمر برسانم و بسیار خوشحالم. حس فوق‌العاده‌ای دارم از ینکه توانستم با زدن چنین گل حساسی یک شهر را خوشحال کنم و در آن جو بی‌نظیر ورزشگاه روز خوبی را سپری کردم.

*فارس از وضعیت تیم نساجی کمی برای‌مان بگو؟ آیا با انتظارات ایجاد شده از تیم، شرایط صعود به لیگ برتر مهیاست؟


ما از ابتدای فصل تنها با هدف صعود به لیگ برتر رقابت‌ها را آغاز کردیم و خدا رو شکر نتایج خوبی هم گرفتیم به جز مقطعی از فصل که نتایج خوبی به دست نیاوردیم اما باز هم لطف خدا شامل ما شد و به بازی‌ها برگشتیم. در حال حاضر شرایط صعود ما مهیا شده و انشالله در پایان فصل جشن صعودمان به لیگ برتر را با حضور پرشور هواداران‌مان جشن خواهیم گرفت.

*فارس: دیدار سنگین هفته آینده با نفت مسجد سلیمان را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
این دیدار هم برای ما مانند دیدارهای دیگر است و فقط به پیروزی می‌اندیشیم. تنها سه امتیاز این دیدار مورد رضایت ماست. نفت هم تیم خوبی است اما انشالله با سه امتیاز کامل از زمین خارج می‌شویم.

*فارس: بهترین دوست یا هم‌تیمی‌ات در نساجی چه کسی است؟
بهتر است جواب این سوال را ندهم چون ممکن بعضی از دوستان ناراحت بشوند. ( با خنده)

*فارس: در فصل جاری سابقه کار با جواد نکونام را در کارنامه‌ات به ثبت رساندی. نظرت را در مورد این سرمربی جوان و کاربلد برای‌مان بگو؟
با آمدن آقا جواد نکونام نظم و انضباط خاصی بر تیم حاکم شد و با برنامه‌ریزی خوب و مدونی پیش رفتیم. خیلی خوشحالم و باعث افتخار من است که شاگرد ایشان هستم و چیزهای بسیاری یاد گرفتم. قطعا در آینده موفقیت‌های بسیاری را کسب خواهد کرد زیرا بسیار حرفه‌ای و کاربلد است.

*فارس نظرت در مورد هواداران نساجی چیست؟
در مورد هواداران بی‌شمار و پرشور نساجی هر چه بگویم کم گفتم. هواداران نساجی بی‌نظیرند. در تمامی بازی‌ها حتی مقطعی که خوب نبودیم تنهای‌مان نگذاشتند. در سرما و گرما یاورمان بودند و همه جانبه حمایت‌مان کردند. انشالله با صعود به لیگ برتر زحماتشان را جبران خواهیم کرد.

*فارس:صحبت پایانی؟
تشکر می‌کنم از همه عزیزانی که در فوتبال به من کمک کردند مخصوصا پدر و مادر عزیزم که با دعاهای‌شان موجب پیشرفت من شدند. انشالله امسال بتوانیم نساجی را لیگ برتری کنیم زیرا لیاقت نساجی و هوادارانش بیشتر از این حرفهاست.

گفت‌وگو: محمد مهدی‌زاده

3141/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نساجی - دیدار - انشالله - نوشهر - پارسه - هواداران - سابقه - شموشک - هافبک - تهران - فوتبال - برای‌مان - وضعیت - امتیاز - شرایط - توانستم - گذشته - بهترین - بسیار - رساندی - مقطعی - نکونام - کاربلد - بسیاری - آینده - خواهیم - نتایج - بازی‌ها - پرشور - خوشحالم - باشگاه - ورزشگاه - ماشین‌سازی - پیروزی - مازندران - می‌کنیم - نوشهری - برتری - تیم‌های - گلگهر - شاگرد - امسال - ابتدای - فوتبالم - سیرجان - رفتیم - افتخار -

نظر شما در مورد : لیگ برتری شدن نساجی/ امتیاز کامل دیدار با نفت را کسب می‌کنیم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*