مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48312 -تاریخ انتشار : جمعه 24 فروردین 1397 -ساعت : 11:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دیدار سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با خانواده‌های شهدا

دیدار سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با خانواده‌های شهدا

مازندشورا: سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران گفت: تکریم و سپاسگزاری از ایثارگران بر همگان واجب و تکلیف است و همه مسؤولان باید در این حرکت معنوی مشارکت کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران،  هدایت مظلومی پس از دیدار با 13 ایثارگر شهرهای چالوس، نوشهر، قائم‌شهر و ساری گفت: تکریم و سپاسگزاری از ایثارگران بر همگان واجب و تکلیف است و همه مسؤولان باید در این حرکت معنوی مشارکت کنند.

وی با بیان اینکه خانواده شهدا مایه خیر و برکت هستند، گفت: پدران و مادران شهدا در جامعه باید مورد احترام و تکریم همگان واقع شوند.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اینکه حضور مسؤولان در منازل شهدا موجب قوت قلب و تقویت روحیه خدمتگزاری می‌شود، افزود: دیدار از خانواده های معزز شهدا،جانبازان و آزادگان هم موجب خرسندی خانواده‌ها و هم باعث شناسایی و حل مشکلات آنان خواهد داشت.

مظلومی گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران ذخیره‌های گران‌بهایی هستند که هرگز فراموش نمی‌شوند و به‌عنوان الگوی صبر و پایداری ،نام نیک آنان در تاریخ ماندگار خواهد ماند.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به همراه مشاور استاندار در امور ایثارگران در شهرستان چالوس با مادر شهیدان حسن و حسین جعفرزاده، مادر دو شهید بهرام و محمد ایرج عزیزی، جانبازان هفتاد درصد ضرغام زال‌نژاد ، یعقوب کیادلیری و جانباز محمد تقی بابو کوهستانی دیدار کرد.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران پس از آن در نوشهر از والدین دو شهید سید حسن و سیدجواد پوراکبر‌رضوی ، جانباز 55 درصد مهدی پوراکبر رضوی، جانباز قطع نخاعی امان ا... خزایی،والدین شهیدان فرهاد و محمود قاسمی، جانباز 70 درصد روشندل محمدرضا خواجوند عابدینی و فرزند شهید واعظی دیدار به عمل آورد.

مظلومی در شهرستان قائم‌شهر از اسوه صبر و شکیبایی مادر سه شهید والامقام سیامک، سعید و سعادت طبری دیدار و از وی قدرشناسی و دلجویی کرد.

قابل ذکر است دیدار به اتفاق مشاور استاندار در امور ایثارگران و رئیس بنیاد ساری در روستای عیسی خندق ساری از والدین شهید گرانقدر نصراالله حسن‌نژاد دیدار و با آنان از دیگر برنامه‌های سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در دیدار با خانواده‌های شهدا در استان بوده است.

در دیدارهای صورت گرفته والدین و خانواده‌های شهدا مسائل و موضوعات خود را در حوزه خدمات‌رسانی شامل مسکن، بیمه درمانی،اشتغال و... با سرپرست بنیاد مازندران و مشاور استاندار در امور ایثارگران در میان گذاشتند. 

86034/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ایثارگران - دیدار - بنیاد - سرپرست - والدین - مازندران - جانباز - خانواده‌های - استاندار - مشاور - مظلومی - شهرستان - جانبازان - شهیدان - استان - تکریم - نوشهر - چالوس - قائم‌شهر - همگان - اینکه - مسؤولان - خانواده -

نظر شما در مورد : دیدار سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با خانواده‌های شهدا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*