تاریخ انتشار : جمعه 24 فروردین 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 48317 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رایزنی با سرمایه‌گذار ترک برای احداث هتل

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس شورای شهر اردبیل گفت: در سفری که اخیراً با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و شهردار به ترکیه داشتیم قرار شد با حضور یک سرمایه‌گذار ترک هتلی در شهر اردبیل احداث شود.

مازندشورا:«علیرضا پوستی» در بیست و سومین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل در دوره پنجم اظهار کرد: به دنبال حضور شماری از علویان کشور ترکیه در اردبیل که به‌علت عشق و ارادت به اهل بیت به ویژه علی(ع) و محبان آن حضرت به ویژه شاه اسماعیل خطایی در اردبیل حاضر شده بودند تصمیم بر این شد تا شماری از مسئولان استان اردبیل نیز با حضور در ترکیه از نزدیک با فعالیت‌های آن‌ها آشنایی پیدا کنند.

وی خاطرنشان کرد: با دعوت رسمی، آیت‌الله سیدحسن عاملی برای سخنرانی در آنکارا حاضر شد و به‌علت محدودیت زمان شماری از اعضای شورای شهر به شکل مرخصی و با هزینه شخصی خود به این سفر راغب شده و مسافرتی چند روزه به ترکیه را انجام دادیم.

رئیس شورای شهر اردبیل گفت: در این سفر شهردار و اعضای شورای شهر بدون مأموریت بلکه به شکل مرخصی حاضر شدند و ما با حضور در آنکارا در کنار حضور در جمع علویان که با استقبال گرم آن‌ها نیز روبرو شدیم سعی کردیم در ضیافت شامی که سفارت ایران در آنکارا ترتیب داده بود حضور و با اردبیلی‌های مقیم این شهر دیدارهایی را داشته باشیم.

پوستی افزود: در راستای توسعه قابلیت‌های گردشگری و مشاهده توانمندی کشور همسایه، ترکیه در این باب از تأسیسات آب‌درمانی در آنکارا دیدن کرده و در رایزنی‌هایی که انجام دادیم قرار شد شماری از گردشگران این شهر نیز با سفر به اردبیل و سرعین از توانمندی گردشگری این خطه دیدن کنند.

وی تصریح کرد: در روز آخر سفر نیز نشستی را با یکی از سرمایه‌گذاران ترک در حوزه گردشگری داشتیم که قرار شد با حضور در اردبیل زمینه ساخت هتل در شهر اردبیل به همت این سرمایه‌گذار فراهم آید.

در این جلسه نامه‌های ارائه شده از سوی شهرداری اردبیل مورد بررسی قرار گرفت و با رأی مثبت اعضای شورای شهر همه آن‌ها به تصویب رسید و نامه فرمانداری اردبیل در تائید و تصویب کلیات لایحه بودجه سال 97 شهرداری و ابلاغ آن به شهرداری برای اجرا قرائت شد.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #اردبیل #شورا #شورای شهر #شورای #نکا #ترکیه #آنکارا #شماری #شهرداری #اعضای #گردشگری #آن‌ها #علویان #پوستی #تصویب #سرمایه‌گذار #دادیم #به‌علت #توانمندی #مرخصی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رایزنی با سرمایه‌گذار ترک برای احداث هتل

*

*


X https://sport45.site/