مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48318 -تاریخ انتشار : جمعه 24 فروردین 1397 -ساعت : 12:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

راه‌اندازی بازارچه کتاب در اهواز

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیر عامل ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز از آمادگی این سازمان برای راه‌اندازی بازارچه کتاب در راستای کمک به آگاهی بخشی شهروندی خبر داد.

مازندشورا:صولت احمدی در دیدار با معاون فرهنگی شهرداری اهواز، از آمادگی این سازمان برای راه‌اندازی بازارچه کتاب در راستای افزایش آگاهی بخشی شهروندی خبر داد.

وی گفت: سال 97 به فرموده مقام معظم رهبری سال حمایت از تولید و کالای ایرانی تعیین شده است و بر همین مبنا شهردار اهواز شعار "خدمت جهادی و رفتار انقلابی" را برای مدیریت شهری عنوان کردند  که باید اقدامات همه جانبه و مشترکی برای جامه عمل پوشاندن به این شعارها انجام داد.

احمدی گفت: معتقدم پایه هر گونه توسعه و پیشرفت و پیش‌زمینه تحول در جامعه اقدامات و فعالیت‌هایی است که به ارتقاء فرهنگ عمومی می‌انجامد.

وی بیان کرد: سازمان ساماندهی مشاغل شهری از جمله سازمان های پیشرو در ارتباط با شهروندان است و انتظار داریم معاونت فرهنگی اجتماعی به عنوان بازوی تخصصی شهرداری در حوزه اجتماعی و فرهنگی در فعالیت‌هایی که داریم در کنار ما باشد.

مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری اظهار کرد: اهواز دروازه ورود  تشییع به ایران اسلامی و همچنین سنگر نخست دفاع از کشور و دژ تسخیر ناپذیر در برابر دشمن در جنگ تحمیلی هشت ساله و شهدای مدافع حرم است و انتظارمی رود آثاری که یادآور این افتخارات معنوی و از عناصر هویت بخش مذهبی و انقلابی است در همه جای شهر اهواز دیده شود از این رو آمادگی داریم از کلیه امکانات و تاسیسات و ظرفیت های سازمان در جهت کمک به فرهنگ سازی و اشاعه ارزش های مذهبی و انقلابی بهره برداری کنیم.

احمدی خاطر عنوان کرد: اهواز یک کلان‌شهر با ترکیب جمعیتی متنوع است که کمبودهای بسیاری در خصوص سرانه‌های کتاب‌خوانی و امکانات فرهنگی دارد بنابراین پیشنهاد می‌دهیم که با همکاری مجموعه معاونت فرهنگی مکان مناسبی برای عرضه هفتگی کتاب در سطح شهر اهواز انتخاب و به عنوان بازارچه کتاب به منظور ساماندهی کتابفروشان سیار و دوره گرد در نظر گرفته شود .

وی گفت: در نظر داریم با همکاری نهادهای ذی‌ربط برای پاسداشت شهدای گرانقدر در هر منطقه شهرداری طرح انتخاب شهید شاخص منطقه بررسی شود تا با استفاده از پتانسیل های سازمان ساماندهی مشاغل نسبت به معرفی بهتر و بیشتر ایشان به جامعه اقدام شود .

منبع:روابط عمومی شهرداری اهواز


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اهواز - فرهنگی - ساماندهی - شهرداری - داریم - عنوان - احمدی - مشاغل - بازارچه - انقلابی - اجتماعی - شهدای - مذهبی - معاونت - همکاری - امکانات - منطقه - فعالیت‌هایی - اقدامات - آمادگی - جامعه - راه‌اندازی - فرهنگ - عمومی -

نظر شما در مورد : راه‌اندازی بازارچه کتاب در اهواز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*