تاریخ انتشار : جمعه 24 فروردین 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 48322 چاپ به اشتراگ گذاشتن

احداث۳۰محدوده امن برای مواقع بحرانی

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار تبریز گفت: ۳۰ محدوده امن در مناطق مختلف این شهر برای تامین نیاز عمومی و استفاده از آن ها در مواقع بحرانی ساخته می شود.

مازندشورا: ایرج شهین باهر افزود: این محدوده های امن در قالب زمین فوتبال، بوستان و کاربری عمومی در مناطق حاشیه نشین تبریز ساخته می شود.

وی با بیان اینکه در تبریز فضای بازی که بتوان در زمان بحران مردم را در آن اسکان داد وجود ندارد، اظهار کرد: در بسیاری از مناطق حاشیه نشین تبریز کوچه های با عرض یک متر و حتی کمتر وجود دارد و در زمان وقوع حادثه از جمله زلزله امکان ارایه خدمات و اسکان آن ها در این مناطق وجود ندارد.

شهردار تبریز با بیان اینکه ایجاد شهرک امن در بالای کوه در گذشته در این شهر اشتباه بود، یادآوری کرد: محدوده های امن باید نزدیک محل سکونت افراد و در مناطق مختلف ایجاد شود.

شهین باهر با اشاره به اعطای وام ۹ درصدی دولت برای بازسازی بافت حاشیه نشین شهری ادامه داد: این کار با همکاری دولت و شهرداری موجب بهبود فضای بافت حاشیه نشین مناطق مختلف این شهر می شود.

وی با بیان اینکه مناطق حاشیه نشین تبریز دارای سه لایه متفاوت با شیب تند، ملایم و کم است، گفت: در بازسازی این مناطق لایه شیب تند برای کاربری عمومی، شیب ملایم برای مجتمع سازی و شیب متوسط برای مسیرگشایی در نظر گرفته شده است.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #مناطق #حاشیه #تبریز #اینکه #مختلف #بازسازی #ملایم #ایجاد #ندارد #کاربری #محدوده #اسکان #عمومی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : احداث۳۰محدوده امن برای مواقع بحرانی

*

*


X https://sport45.site/