مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48322 -تاریخ انتشار : جمعه 24 فروردین 1397 -ساعت : 14:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

احداث۳۰محدوده امن برای مواقع بحرانی

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار تبریز گفت: ۳۰ محدوده امن در مناطق مختلف این شهر برای تامین نیاز عمومی و استفاده از آن ها در مواقع بحرانی ساخته می شود.

مازندشورا: ایرج شهین باهر افزود: این محدوده های امن در قالب زمین فوتبال، بوستان و کاربری عمومی در مناطق حاشیه نشین تبریز ساخته می شود.

وی با بیان اینکه در تبریز فضای بازی که بتوان در زمان بحران مردم را در آن اسکان داد وجود ندارد، اظهار کرد: در بسیاری از مناطق حاشیه نشین تبریز کوچه های با عرض یک متر و حتی کمتر وجود دارد و در زمان وقوع حادثه از جمله زلزله امکان ارایه خدمات و اسکان آن ها در این مناطق وجود ندارد.

شهردار تبریز با بیان اینکه ایجاد شهرک امن در بالای کوه در گذشته در این شهر اشتباه بود، یادآوری کرد: محدوده های امن باید نزدیک محل سکونت افراد و در مناطق مختلف ایجاد شود.

شهین باهر با اشاره به اعطای وام ۹ درصدی دولت برای بازسازی بافت حاشیه نشین شهری ادامه داد: این کار با همکاری دولت و شهرداری موجب بهبود فضای بافت حاشیه نشین مناطق مختلف این شهر می شود.

وی با بیان اینکه مناطق حاشیه نشین تبریز دارای سه لایه متفاوت با شیب تند، ملایم و کم است، گفت: در بازسازی این مناطق لایه شیب تند برای کاربری عمومی، شیب ملایم برای مجتمع سازی و شیب متوسط برای مسیرگشایی در نظر گرفته شده است.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مناطق - حاشیه - تبریز - اینکه - مختلف - بازسازی - ملایم - ایجاد - ندارد - کاربری - محدوده - اسکان - عمومی -

نظر شما در مورد : احداث۳۰محدوده امن برای مواقع بحرانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*