مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48325 -تاریخ انتشار : جمعه 24 فروردین 1397 -ساعت : 14:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آمریکا کوچک‌تر از آن است که بخواهد به ایران حمله کند/تلاش آل‌سعود و امریکا برای زنده نگه‌داشتن رژیم صهیونیستی

نماینده ولی فقیه در مازندران:

آمریکا کوچک‌تر از آن است که بخواهد به ایران حمله کند/تلاش آل‌سعود و امریکا برای زنده نگه‌داشتن رژیم صهیونیستی

مازندشورا: نماینده ولی فقیه در مازندران با اعلام اینکه آمریکا کوچک‌تر از آن است که بخواهد به ما حمله کند، گفت: شاید بخواهد با حملات منطقه‌ای افکار عمومی را منحرف کند، ولی این اعمال جزئی هیچ تاثیری ندارد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مصلی شهرستان ساری اظهار کرد: در آستانه بعثت پیامبر خاتم قرار داریم و امیدواریم مسلمانان به وحدت و عظمت و حکمت نزدیک شوند.

وی تصریح کرد: در سال جدید لازم است در مورد تفسیر قرآن کریم و بعضی از آیات را مورد توجه قرار دهیم، آیت‌الکرسی یکی از آیات مهم قرآن کریم است القاب و اوصاف زیادی برای آن در روایات ما آمد. همانطور که انبیا و پیامبران آسمانی با هم تفاوت‌هایی دارند  و یکی بر دیگری برتری دارد آیات قرآن هم همینطور است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به آیات برجسته قرآن کریم افزود: از نظر فصاحت، بلاغت و مضامین آیه‌هایی از قرآن کریم برجسته‌تر هستند، در آیت‌الکرسی 16 بار به نام الله اشاره شده است. لذا به فرموده امام صادق (ع)  آیت‌الکرسی بهترین و با فضلیت‌ترین و بزرگترین چیزی است که از قرآن بر مردم نازل شد.

این مسؤول خاطرنشان کرد: توجه به متن آیت‌الکرسی  در قرآن کریم بسیار مهم است چرا که از بلندترین و رفیع‌ترین آیات قرآنی است. به تفسیر، شان نزول و خواص آیت‌الکرسی هم باید توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

طبرسی گفت: با توجه به گذشت هزاران سال از دوران پیامبری و امامت هنوز یاد و نام آنها زنده است و دلیلش با خدا بودن آنهاست و هر فرد با خدا باشد خدا او را بزرگ می‌کند.

وی با اعلام اینکه گذر زمان حقایق ابدی را تغییر نخواهد داد خدا و پیامبران از ازل تا ابد بوده و هستند، خاطرنشان کرد: سوال اینجاست که چرا گروهی آدم‌کش که به کودکان هیچ رحمی نمی‌کنند و فقط به فکر منافع خودشان هستند و برای انسان‌ها هیچ ارزشی قائل نیستند و دم از آزادی و عدالت می‌زنند و از طرفی دست به اقدامات خشونت‌آمیزی میزنند و توجهی به خدا ندارند زیرا مردم از خدا فاصله گرفتند و ابرقدرت‌ها دست به چنین اقداماتی زدند.

امام جمعه ساری با اشاره به اینکه آمریکا کشوری است که 220 سال قدمت دارد و تاکنون 241 جنگ راه انداخت و سر تا پا ظلم است،  بیان کرد: عده‌ای که گول این قدرت ظاهری را خوردند با او متحد شدند و آل‌سعود با هم پیمان شدن با آمریکا بیت‌المال را در اختیار دشمنان خدا قرار داد و می‌خواهند سوریه را از بین ببرند تا رژیم صهیونیستی زنده بماند.

این مسؤول ادامه داد: اگر مسلمانان با هم یکپارچه شوند و با این امکاناتی که در دسترس دارند می‌توانند موفق عمل کنند، آنهایی که در مرکز امور قرار دارند باید با توجه به سرمایه‌های در دسترس بیدار شوند و بر ظلم و استکبار پیروز شوند.

طبرسی با اشاره به روز ارتش جمهوری اسلامی که بیست و نهم فروردین است گفت: تمامی این نیروها که ارتش مردمی هستند زحمات بسیاری کشیدند و 48 هزار شهید تقدیم جمهوری اسلامی کردند.

وی تصریح کرد: ارتش ما ارتشی مرکبی است که با آرایش نظامی و بینش توحیدی و الهی دارد. آمریکا جرات حمله کردن به ایران را ندارد ما از مرگ نمی‌ترسیم و امتحان خودمان را پس دادیم و خسارات زیادی دادیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اعلام اینکه آمریکا کوچک‌تر از آن است که بخواهد به ما حمله کند، گفت: شاید بخواهد با حملات منطقه‌ای افکار عمومی را منحرف کند، ولی این اعمال جزئی هیچ تاثیری ندارد.

این مسؤول با بیان اینکه آمریکا دمدمی مزاج است و جز منحرف کردن افکار و جنگ روانی کار دیگری بلد نیست، افزود: ما داشته‌های فراوانی برای دفاع از خودمان داریم ایران فرمانده کل قوای الهی دارد، وحدت و انسجام بر قوای مسلح حاکم بوده که زیر نظر دستور مقام معظم رهبری است.

طبرسی تصریح کرد: برای رونق اقتصادی و تولید و اشتغال اگر ایرانی‌ها لوازم داخلی ایرانی بخرند 150 هزار شغل جدید ایجاد می‌شوند در سال 1395 شاهد بودیم 182 میلیارد تومان کفش قاچاق وارد مازندران شد.

وی با اشاره به اینکه با ادامه روند قاچاق خبری از رونق خبری نیست، اظهار کرد: سیاست ثابتی باید در رونق اقتصادی دخیل شود و اعتماد مردم جلب شود.

امام جمعه ساری ادامه داد: مردم در تمام صحنه‌ها حاضرند پس جلب اعتماد مردم و توجه به خواسته‌های آنها باید مورد توجه قرار بگیرد.

طبرسی با اشاره به شهادت هفت تن از رزمندگان مدافع حرم در سوریه گفت: ما توقع انتقام داریم و دنیا از سلطه حاکمان بیگانه بیرون بیاید.

86048/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آمریکا - اشاره - طبرسی - اینکه - مازندران - آیت‌الکرسی - ادامه - مسؤول - داریم - نماینده - تصریح - بخواهد - قاچاق - جمهوری - دارند - دسترس - اعتماد - ایرانی - اسلامی - دادیم - منحرف - اقتصادی - خودمان - ندارد - افکار - افزود - شهرستان - اظهار - صهیونیستی - آل‌سعود - کوچک‌تر - مسلمانان - تفسیر - خاطرنشان - اعلام - دیگری - پیامبران - زیادی - سوریه -

نظر شما در مورد : آمریکا کوچک‌تر از آن است که بخواهد به ایران حمله کند/تلاش آل‌سعود و امریکا برای زنده نگه‌داشتن رژیم صه...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*