تاریخ انتشار : جمعه 24 فروردین 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 48329 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پرداخت وام 4 میلیونی به بازنشستگان

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: وام ضروری 4 میلیون تومانی اواخر فروردین ماه به 25 هزار نفر از بازنشستگان پرداخت می شود.

مازندشورا:عباس رشیدی مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری اظهار کرد: هفتمین مرحله اعطای وام ضروری 4 میلیون تومانی اواخر فروردین ماه به 25 هزار نفر از بازنشستگان پرداخت می شود.

وی در ادامه تصریح کرد: موضوع تامین نشدن بودجه مورد نیاز برای پرداخت وام ضروری فروردین ماه بازنشستگان صحت ندارد و خوشبختانه اعتبار لازم برای پرداخت این وام  فراهم شده و مشکلی در خصوص واگذاری آن به بازنشستگان وجود ندارد.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری خاطرنشان کرد: ثبت نام و قرعه کشی از بازنشستگان برای دریافت وام 4 میلیون تومانی در شهریور ماه سال گذشته انجام شد و متقاضیان در مهلتی که برای آن ها تعیین شده بود ثبت نام خود را انجام دادند.

رشیدی یادآور شد: کارمزد وام 4 میلیون تومانی که تحت عنوان وام ضروری به بازنشستگان پرداخت می شود،4 درصد است و بازنشستگان به ترتیبی که در زمان ثبت نام و قرعه کشی اولویت بندی شدند، وام فوق را دریافت خواهند کرد.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #بازنشستگان #پرداخت #میلیون #ضروری #تومانی #ندارد #دریافت #فروردین #بازنشستگی #مدیرکل #رشیدی #فرهنگی #اجتماعی #صندوق #کشوری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پرداخت وام 4 میلیونی به بازنشستگان

*

*


X https://sport45.site/