مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4833 -تاریخ انتشار : سه شنبه 05 مرداد 1395 -ساعت : 12:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن

وزیر راه و شهرسازی در بازدید از استان چهارمحال و بختیاری گفت:

توسعه قابل توجه بزرگراه‌های چهارمحال و بختیاری/ بهره برداری از بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی بروجن تا پایان سال جاری

مازندشورا: وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از استان چهارمحال و بختیاری گفت: باتوجه به سرمایه‌گذاری‌های انجام شده در این استان حجم بزرگراه‌های زیر بار ترافیک از ۱۱۰ به ۲۵۰ کیلومتر افزایش یافته است.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی عباس آخوندی امروز در حاشیه بازدید از پروژه شهرکرد-بروجن-لردگان و بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی اظهار داشت: ما در سال گذشته برای توسعه راه‌ها و بزرگراه‌های این استان سرمایه‌گذاری‌های زیادی انجام دادیم، به طوری که حجم بزرگراهی زیر بار ترافیکی این استان از بازدید قبلی تا به امروز از ۱۱۰ کیلومتر به ۲۵۰ کیلومتر افزایش یافته است.

وی افزود: یکی از مهمترین پروژه‌های استان چهارمحال و بختیاری بزرگراه شهرکرد-بروجن-لردگان است که بخش زیادی از آن زیر بار ترافیکی است و ۳۰ کیلومتر حدافاصل شهرکرد تا بروجن در دست ساخت قرار دارد که از این میزان ۱۲ کیلومتر از زیرسازی انجام شده است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به عملیات ساخت ۳۰ کیلومتر از قطعه بروجن-لردگان گفت: فکر می‌کنم از شهرکرد تا لردگان تمام پروژه به غیر از ۹ کیلومتر یا زیر بار ترافیکی قرار دارد یا در دست ساخت است، خوشبختانه از حدافاصل این مسیر تا خوزستان نیز کار به خوبی انجام شده است.

آخوندی با اشاره به بدهی وزارت راه و شهرسازی به پیمانکاران این استان خاطرنشان کرد: در نظر داریم با استفاده از اسناد خزانه بخشی از مطالبات پیمانکاران را پرداخت کنیم و بتوانیم به فعال شدن سایر بخش‌های پروژه کمک کنیم و فکر می‌کنم تا پایان سال جاری بتوانیم ۱۲ کیلومتر دیگر از قطعه شهرکرد-بروجن را زیر بار ترافیکی ببریم.

این مقام مسئول از پروژه مشترکی  ساخت کمربندی میان وزارت راه و شهرسازی و شهرداری بروجن برای جلوگیری ورود خودروهای سنگین به داخل شهر خبر داد.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی تا پایان سال جاری مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد یادآور شد: این پروژه تاکنون ۲۸۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و امیدواریم امسال به وزارت بهداشت و درمان برای ارائه خدمات درمانی به بهره‌برداری برسد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کیلومتر - بروجن - شهرسازی - شهرکرد - استان - پروژه - وزارت - لردگان - ترافیکی - بازدید - پایان - بختیاری - بیمارستان - چهارمحال - تختخوابی - می‌کنم - بتوانیم - پیمانکاران - اشاره - بهره‌برداری - آخوندی - توسعه - بزرگراه‌های - امروز - زیادی - حدافاصل -

مطالب مرتبط با : توسعه قابل توجه بزرگراه‌های چهارمحال و بختیاری/ بهره برداری از بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی بروجن تا پایان س...
نظر شما در مورد : توسعه قابل توجه بزرگراه‌های چهارمحال و بختیاری/ بهره برداری از بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی بروجن تا پایان س...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها