مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4834 -تاریخ انتشار : سه شنبه 05 مرداد 1395 -ساعت : 12:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران:

بعد از 35 سال قادر به بازسازی محلات نیستیم

مازندشورا: عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به مشکلات محله بهشتی، گفت: نفوذ آب پس از باران به منازل این منطقه در حدی است که باید اعتراف کرد بعد از 35 سال قادر به بازسازی محلات نیستیم.

مازندشورا:

بلدیه| اقبال شاکری در تذکرات پیش از دستور دویست و هفتاد و نهمین جلسه علنی شورای شهر تهران به بازدیدهای خود از منطقه 20 محله بهشتی اشاره نمود و اظهار داشت: شهرداران، دستگاه‌های اجرایی و بخصوص اداره آب و برق باید رسیدگی به مشکلات شهروندان در این محله را در دستور کار قرار دهند.وی به نفوذ آب پس از بارش باران در منازل این افراد اشاره کردو افزود: متاسفانه پس از 35 سال هنوز قادر به بازسازی این بخش نیستیم.
این عضو شورای شهر در ادامه از امنیت مردم و مشکلات ایجاد شده به جهت نبود روشنایی کافی به عنوان یکی دیگر از مشکلات آنان یاد کرد و گفت: اداره برق اعلام کرده که از هیچ لامپی برای تامین روشنایی این محله برخوردار نیست اگر واقعا محدودیت‌ها در این اداره تا این حد جدی است اداره برق رسما اعلام کند لامپ نداریم.
شاکری از نبود درمانگاه به عنوان یکی دیگر از مشکلات این محله یاد کرد و افزود: متاسفانه نبود درمانگاه به عنوان مهمترین باید و لازمه زندگی شهروندان سبب شده تا مردم برای تزریقات مساحت بسیاری را طی کنند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اداره - مشکلات - شورای - عنوان - روشنایی - متاسفانه - اعلام - شورای شهر تهران - درمانگاه - افزود - شهروندان - شاکری - نیستیم - دستور - اشاره - تهران - بازسازی -

نظر شما در مورد : بعد از 35 سال قادر به بازسازی محلات نیستیم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها